Колишній спонсор Світоліної виніс жорсткий вирок Реброву після фіаско збірної України: що сказав функціонер

402
Сергій Ребров. Фото: Google
Український спортивний функціонер та бізнесмен Юрій Сапронов поділився думками про головного тренера національної команди України після поразки у матчі Ліги націй від збірної Чехії (2:3).

У вівторок, 10 вересня, збірна України зазнала другої поразки на груповій стадії Ліги націй. Цього разу команда Сергія Реброва програла чехам з рахунком 2:3.

Юрій Сапронов відреагував на поразку української національної команди та виніс вирок наставнику синьо-жовтих Сергію Реброву.

«10 хвилин до відставки Реброва. Думаю, за власним бажанням», – написав функціонер у Facebook.

Відзначимо, що сам Ребров вже відповів на питання про відставку.

• З 2007 по 2017 рік Сапронов був спонсором тенісистки Еліни Світоліної.