Збірна України програла команді Чехії: підопічні Реброва розпочали розіграш Ліги націй з двох поразок

841
Збірна України з футболу. Фото: УАФ
Збірна України зустрілася з національною командою Чехії в рамках другого туру Ліги Націй 2024/25. Поєдинок завершився перемогою чехів з рахунком 3:2.

Сьогодні, 10 вересня, відбувся поєдинок в рамках другого туру Ліги Націй 2024/25 між збірними України та Чехії.

Матч розпочався з декількох атак господарів поля, однак небезпечними моментами вони не завершилися.

Всередині першого тайму чехи таки зуміли забити – відзначився Шульц після невпевнених дій зі сторони Миколи Шапаренка.

Вже через 16 хвилин Владислав Ванат зумів зрівняти рахунок, замкнувши навіс. Проте Чехія перед свистком на перерву забила вдруге – Шульц оформив дубль.

На 79-й Микола Матвієнко зіграв рукою, через що у ворота збірної України призначили пенальті. Соучек удар реалізував – 3:1.

Через п'ять хвилин Георгій Судаков забив другий гол підопічних Сергія Реброва. Півзахисник Шахтаря замкнув навіс Віктора Циганкова.

ВІДЕО ГОЛІВ ДИВІТЬСЯ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Ліга Націй. Дивізіон В. Другий тур

Чехія – Україна – 3:2

Голи: Шульц, 21, 45+2, Соучек, 79 – Ванат, 37, Судаков, 84

• Востаннє чеська та українська збірні зустрічалися між собою у товариській грі 8 вересня 2021-го (1:1).
  • У паралельному поєдинку Грузія на виїзді мінімально обіграла Албанію (1:0).