GGbet UA: огляд нової букмекерської контори України

Sport-Express.ua Sport-Express.ua
Фонове зображення GGbet UA: огляд нової букмекерської контори України
GGbet
9.9
Вітальний бонус
30000 грн
 • Перейти Новий легальний букмекер України
 • Перейти Топ кіберспортивний букмекер
 • Перейти Бонусне повернення коштів
На сайт
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023

GGBet UA це нова букмекерська контора України, яка приймає ставки на спорт та кіберспортивні події. Кожен користувач з 21 року може отримати увесь перелік послуг для гри онлайн. Ставки в ГГбет проводити безпечно, оскільки усі операції гравців захищені ліцензією від КРАІЛ.

🌐 Сайт ggbett.ua
💵 Мінімальний депозит 100 грн
🎁 Бонус  200%
〽 Мінімальна сума ставки 10 грн
💸 Мінімальна сума виводу 100 грн
📆 Дата видачі ліцензії 23.08.2023
📧E-mail support@ggbet.ua
 • GGbet UA стала третім легальним букмекером України з ліцензією.
 • Нові користувачі, а також постійні гравці можуть розраховувати на привабливі бонусні пропозиції.
 • Заклад має продуману програму лояльності, яка дозволяє отримати додаткові фінансові можливості.
 • Професійна клієнтська підтримка надає своєчасну допомогу у будь-який час.

Ліцензія GGBet UA: гарантія безпеки

Усі операції на майданчику БК GGBet проводяться під захистом ліцензії КРАЛ. Це означає, що інтереси гравців захищені, а усі укладені угоди здійснюються у межах правових норм. Оскільки ліцензійні заклади не знаходяться під забороною, проблем у бетторів з законом не виникне.

Як відомо, отримати ліцензію є досить клопіткою справою, тому для букмекерського закладу її наявність вже є надзвичайною подією. Всі ці дозволи є прозорими та доступними для широкого загалу, абсолютно кожен гравець може зайти на сайт КРАІЛ та перевірити, чи є його заклад легальним.

Наявність ліцензії в Україні також означає, що GGBet зобов’язаний працювати тільки з офіційними та перевіреними постачальниками програмного забезпечення. Ця новина прийдеться до смаку тим особам, які полюбляють грати в онлайні, оскільки їм доводиться мати справу з великою кількістю застосунків та браузер них програм.

Контора гарантує бетторам безперебійну та надійну роботу сайту, а також захист усіх фінансових операцій.

Переваги БК GGBet

Головною особливістю контори GGBet є підвищена увага до кіберспортивних подій, що дозволяє користувачу отримати зручний простір для нових та нестандартних розваг. Нині компанія є офіційним спонсором української кіберспортивної команди NAVI.

Парі на кіберспортивні події спеціально виокремленні в окремий розділ на головній сторінці майданчика, тому за бажанням можна ознайомитися з усіма пропозиціями та дізнатися основні моменти.

Кіберспорт продовжує підкорювати світ, тому якщо є бажання буди у тренді та досягти серйозних успіхів, то рекомендується саме зараз доєднатися до послуг GGBet.

Основними перевагами букмекера є:

 1. Унікальні кіберспортивні ставки;
 2. Наявність мобільного застосунку;
 3. Партнерські угоди з відомими командами;
 4. Наявність української версії закладу;
 5. Професійна клієнтська підтримка;
 6. Різноманітні бонусні програми для клієнтів.

Якщо вивчити основні правила та зрозуміти основні принципи роботи букмекерської контори, то гравцям забезпечується загальна вигода, стабільний фінансовий прибуток, можливість прокачувати свої уміння та отримувати інші заохочення. Беттор зможе проводити парі в режимі live на будь-які основні спортивні дисципліни та на кіберспорт, варто тільки ознайомитися з основними правилами.

Головне про GGBet

Букмекер GGBet має у своєму арсеналі багатофункціональний майданчик, який може похвалитися якісною роботою усіх систем, оскільки своєчасно вносять правки, які дозволяють утримувати безперебійний режим роботи контори. При цьому варто розуміти, що оцінити усі переваги закладу можна тільки після проходження процедури реєстрації. Тільки в особистому кабінеті доступна велика кількість функцій, статистик та платіжних даних, які можна застосовувати на практиці.

Реєстрація на майданчику GGBet UA

Для проходження реєстрації на порталі GGBet необхідно вказати:

 • логін;
 • пароль;
 • електронну пошту/телефон.

Ця інформація є ключовою. Тільки після неї обирається необхідна валюта й дається згода з умовами контори. Одразу після цього на поштову скриньку надійде повідомлення зі спеціальним посиланням на активацію профілю, після чого відкриється доступ до особистого кабінету.

Уся особиста інформація обов’язково повинна бути коректною, оскільки тільки це може гарантувати надалі відновлення доступу до сторінки, якщо він колись буде втрачений.

Зверніть увагу, що створювати особисті сторінки на майданчику букмекера GGBet можуть усі повнолітні клієнти з України. Неповнолітня особа навіть не зможе пройти реєстрацію на сайті.

Ще одним важливим пунктом, на який повинні звертати увагу усі нові гравці при проходженні реєстрації – це надання надійних даних та перевіреної інформації. Якщо беттор не готовий до такого, то його відносини з букмекером будуть нетривалими, оскільки особистий кабінет буде заблокований.

Верифікація особистого кабінету у БК GGBet

Усі нові клієнти букмекера GGBet після процедури реєстрації обов’язково повинні здійснити верифікацію свого облікового запису. Цей пункт оминути не вдасться, оскільки якщо його не виконати, надалі не буде можливим здійснити зняття виграшів.

Сама процедура верифікації є досить простою. Все, що потрібно буде зробити беттору, так це завантажити скан-копії документів, що посвідчують його особу. Після цього, співробітники контори візьмуться до процедури перевірки наданої інформації, порівнюючи її з тією, що вказувалась гравцем при проходженні реєстрації. Але є й простіший варіант пройти верифікацію через онлайн банкінг чи додаток Дія. Процедура займе до 1 хв часу.

Якщо букмекером не буде виявлено ніяких порушень або неточностей, то протягом наступної доби клієнт отримає повідомлення про успішне проходження даної процедури.

Офіційний майданчик букмекера GGBet UA

Офіційний портал контори виконаний у чорних відтінках, при цьому категорії підсвічені золотавим кольором, через що формується досить приваблива та естетична картинка.

Окремо на сайті сформовані наступні основні розділи:

 1. Ставки на кіберспортивні події.
 2. Ставки на спорт.
 3. Онлайн-ігри.
 4. Новини.

В нижній частині головної сторінки представлена категорія з live-парі, різноманітними подіями, а також результатами. Таке розташування дозволяє отримати максимум інформації, витративши при цьому мінімум часу. Правіше знаходиться навігація, тому знайти потрібний турнір або команду можна одразу, без пошуку по категоріях.

Підвал майданчика відведений під інформацію про букмекера. Саме тут можна дізнатися, як отримати бонуси, які умови партнерської програми, на що звернути увагу при проведенні операцій, чи є якісь обмеження тощо. Додатково букмекер розмістив поруч контакти клієнтської підтримки, а також посилання для швидкого зв’язку зі співробітниками живого чату.

Мобільний застосунок

Звичайні спортивні дисципліни та кіберспорт – це різні категорії, які популярні серед любителів проведення часу за ставками, оскільки вони приваблюють аудиторію за рахунок фінансової складової. Якщо вгадати зі ставкою, то можна отримати солідну суму виграшу. Саме для того, щоб беттори не втрачали нагоди у будь-який момент проводити операції зі ставками, букмекером був розроблений застосунок від GGBet.

При використанні цієї програми користувачі можуть розраховувати на наступні можливості:

 1. Проходити реєстрацію та повноцінно користуватися особистим кабінетом відповідно до встановлених правил.
 2. Здійснювати фінансові операції, використовуючи для цього солідний перелік платіжних систем.
 3. Користуватися усіма бонусними пропозиціями та брати участь в акціях.
 4. Проводити парі на спорт та кіберспорт у зручному форматі.

Мобільний застосунок від контори з’явився нещодавно. Компанія витратила значний час для того, щоб зробити його максимально зручним та функціональним. Вже зараз беттори можуть встановити програму на свій пристрій безлатно. Це дозволить їм проводити парі на різноманітні події, користуватися бонусними пропозиціями, поповнювати рахунок та знімати виграші, і це все – без відвідування офіційного сайту GGBet.

Переважна більшість користувачів зазначає, що мобільний застосунок є не тільки простим, а й досить зручним у використанні. Це є основним чинником того, що все більше користувачів переходять на проведення ставок саме через попередньо встановлену програму.

Застосунок від GGBet повністю дублює наповнення офіційного майданчика, миттєво реагує на запити користувача, та дозволяє лишатись у грі з будь-якої точки світу. Єдиною умовою для доступу є надійне інтернет-з’єднання.

Мобільна версія букмекера

Навіть попри всі переваги застосунку від GGBet, не кожен користувач може дозволили собі його встановлення.

Причини цьому можуть бути різноманітні:

 • застарілий пристрій;
 • недостатньо пам’яті для завантаження.

Таким клієнтам на допомогу прийде мобільна версія контори. По оформлені вона нагадує застосунок, але з технічного боку присутні суттєві відмінності. Мобільну версію не потрібно завантажувати та встановлювати на пристрій.

Беттор користується нею на основі офіційного порталу контори, але для відвідування використовується смартфон. Системою автоматично визначаються особливості пристрою, після чого гравцю пропонується перейти саме на мобільну версію.

Версія букмекера для мобільних пристроїв дозволяє гравцям користуватися усіма послугами закладу, при цьому не витрачаючи час на завантаження. При цьому усі функції звичайної версії повістю зберігаються.

Бонусні пропозиції букмекера

Переважна більшість бонусів у конторі GGBet орієнтована на кіберспортивні події. Для новачків передбачений реєстраційний пакет, в якому одразу нараховується бонус до 700 гривень. За допомогою цієї суми беттор може ознайомитися зі ставками, визначити головні напрямки закладу та протестувати реальні шанси на прибуток.

Нарахованого бонусу вистачить клієнту для того, щоб перевірити усі формати парі. На 700 гривень користувач може проводити ординарні парі з котируваннями від 1,75 або експреси з показником котирування понад 2,60. Додатково заклад пропонує ще й бонуси для розділу казино. Вони також відображаються на офіційному майданчику БК.

На вибір гравцям пропонуються й інші бонусні пропозиції:

 • Щомісячний бонус за внесення коштів на рахунок. Пропозиція зацікавить активних користувачів, які регулярно поповнюють рахунок та проводять парі. По правилах акції, контора одразу після поповнення рахунку нараховує додаткові кошти. Для участі в бонусній програмі необхідно поповнити рахунок не менш ніж на 200 гривень, при цьому максимальний бонус обмежений 5 тисячами гривень.
 • Кешбек. Якщо беттор є активним учасником гри на ставках, у будь-якому випадку він буде терпіти й невдачі. Саме для того, щоб мінімізувати втрати, користувачам пропонується скористатися акційним кешбеком. На сьогодні GGBet пропонує повернути до 15% від витраченої суми. Максимально за акцію гравець може отримати до 6500 гривень.
 • Кіберстрахування. Оскільки GGBet робить основний акцент на кіберспортивному напрямку, пропонується скористуватися функцією страхування таких операцій. Вона діє лише на окремі змагання, що висвітлює майданчик. Для активації послуги необхідно поповнити рахунок мінімум на 400 гривень. Котирування парі повинне починатися від 1,75. Якщо застрахована ставка програє, беттор збереже частину власних коштів.
 • Приведи друга. Користувачам пропонується долучати до гри на ставках інших людей. Якщо дійсний гравець зможе долучити нового клієнта до створення особистого кабінету, букмекер нарахує йому певну суму для заохочення.

Також букмекером активно впроваджуються промокоди. Одразу після створення особистого кабінету гравець отримає вітальний промокод. Актуальні бонусні коди від GGBet знаходяться у розділі Бонуси. В ньому же користувач може ознайомитися з основними правилами відіграшу. Якщо беттор не зможе їх виконати або взагалі проігнорує, бонус нарахований не буде.

Лінії та доступні коефіцієнти

Ставки на кіберспорт мають значну кількість позитивних відгуків серед користувачів контори GGBet, оскільки заклад надає вигідні лінії, присутні цікаві події, доступні бонусні пропозиції.

Гравці мають змогу провести парі на наступні напрямки:

 • на тотал;
 • на фору;
 • на статистику.

Окремо відзначаються підвищені котирування, завдяки яким будь-які парі будуть вигіднішими, якщо їх порівнювати з іншими конторами. При цьому обов’язково потрібно проаналізувати основні правила, щоб не прогадати.

Якщо говорити про звичайні спортивні події, то лінія та розпис є дещо обмеженими. Саме тому любителі футболу, хокею, баскетболу, тенісу та інших дисциплін не завжди зможуть обрати необхідну кількість ставок через знижені котирування та обмежену кількість подій.

Live-ставки

Парі в режимі реального часу не користуються такою популярністю, тому кількість подій суттєво нижча, ніж в передматчевій лінії, але й тут розпис зосереджується на кіберспорті, в той час, як ринків для прогнозів спортивних подій взагалі мінімум.

Якщо говорити про великі спортивні події, то обов’язково потрібно враховувати зниження маржі, щоправда, для користувача це буде відмінним рішенням, оскільки у нього з’явиться можливість укласти парі на вигідних для себе умовах.

Ставки в режимі live мають наступні переваги:

 • можна обрати вигідні котирування для укладання парі;
 • забезпечується широка кіберспортивна лінія, тому проблем з вибором подій не виникне;
 • парі онлайн захоплюють своєю подачею, тому гарантується зручність при використанні;
 • правильно обрана спортивна дисципліна для операцій дозволяє отримати загальну вигоду та задоволення від гри.

Поповнення балансу та виведення виграшів

Співпраця з різноманітними платіжними системами гарантує, що будь-який гравець зможе знайти підхожий для себе спосіб поповнення та виведення коштів.

Найпоширенішими варіантами проведення операцій є:

 • банківські картки;
 • платіжні термінали;
 • інтернет-банкінг тощо.

Операції проводяться на одні й ті ж платіжні реквізити, тому використання системи стає зручнішим і вигіднішим, також це підвищує рівень безпеки грошей.

При поповненні рахунку кошти надходять на баланс моментально, тому беттор може одразу переходити до ставок. Однак при знятті виграшів термін може відрізнятися в залежності від обраної платіжної системи та суми.

Зазвичай термін складає від 1 до 5 робочих днів, але якщо користувач спробує зняти шестизначну суму, термін складе до 30 діб. Максимальний розмір операції обмежений 10 тисячами доларів, не залежно від вибраної валюти.

Яких правил необхідно дотримуватися для гри на сайті букмекера

Якщо гравець планує розпочати використовувати БК для парі на будь-які спортивні дисципліни, в першу чергу йому необхідно буде звернути увагу на параметри, які можна вважати ключовими:

 • Необхідно вивчити всю теоретичну інформацію, оскільки це дозволить надалі не здійснювати помилок та проводити операції згідно з встановленими правилами.
 • Розпочинати робити ставки можна лише після того, як з’явиться розуміння, як саме проводити такі операції та які у них є особливості.
 • Букмекер пропонує найкращі умови для новачків, тому якщо гравець захоче дізнатись щось про кіберспорт, то приєднання до GGBet буде правильним рішенням.
 • Варто завжди тренуватися та пробувати проводити парі на різні спортивні дисципліни, щоб отримувати не тільки фінансову вигоду, а й відповідні навички, оскільки кожна галузь має свої особливості.
 • Заключати парі на спорт та кіберспорт є популярним рішенням, але на цьому шляху присутні численні складнощі та велика кількість правил, що потребують до себе дбайливо ставлення. Окремо слід звернути увагу на клієнтську підтримку, де можна отримати консультацію та пришвидшити досягнення поставленої мети.
 • Додатково рекомендується ознайомитися з різними навчальними матеріалами від експертів у галузі, які мають солідний досвід у проведені спортивних парі, незалежно від їх напрямків.

Використання дзеркал

Деякі сайти можуть підлягати блокуванням зі сторони інтернет-провайдерів. Саме тому розробники БК GGBet пропонують користувачам робочі дзеркала. Це альтернативні майданчики, функції яких повністю дублюють меню головного сайту. Робочі дзеркала найпростіше знайти через службу клієнтської підтримки контори. Додатково вони розсилаються через офіційні месенджери закладу.

Проходити додаткову реєстрацію на майданчику з дзеркальною адресою не потрібно. Користувач вказує свій логін та пароль для звичайної авторизації. За допомогою дзеркала можна не тільки відвідати особистий кабінет, а й проводити ставки, грошові операції, отримувати бонуси, зв’язуватися з клієнтською підтримкою тощо.

Але GGbet в Україні офіційно отримав ліцензію на діяльність, тож блокування офіційного сайту букмекера не проводиться.

Клієнтська підтримка

Які б якісні послуги не надавав букмекер, проблеми все ж можуть виникати. Саме здатність вирішувати їх в максимально короткі терміни й визначає реальний рівень закладу.

GGBet намагається завжди підтримувати надійний зв'язок зі своїми гравцями. У той час, як технічна сторона є досить надійною, часто у бетторів виникають труднощі з розумінням правил та обмежень. Букмекер рекомендує розв’язувати усі такі питання за допомогою клієнтської підтримки, яка працює у цілодобовому режимі та без вихідних.

Звернутися до клієнтської підтримки можна за допомогою наступних каналів:

 • онлайн-чат;
 • email: support@ggbet.ua;
 • телефон: +38 (044) 363-10-61.