У київському дербі визначився передостанній учасник нового сезону УПЛ: як завершився матч Оболонь–Лівий Берег

607
3 голоси
Гравці Лівого берега та Оболоні. Фото: УПЛ
У неділю, 2 червня, відбувся другий перехідний матч за право виступати в УПЛ у наступному сезоні, у якому Лівий Берег вдома у більшості не зумів обіграти Оболонь (1:1). Таким чином, завдяки перемозі у першому матчі (1:0) далі пройшли саме «пивовари».

Лівий Берег у більшості не зумів переграти Оболонь (1:1) в другому перехідному матчі за право виступати в УПЛ у кампанії 2024/25. Завдяки перемозі у першій зустрічі з рахунком 1:0 далі пройшли саме «пивовари».

Відео голів матчу Лівий Берег – Оболонь дивіться у нашому телеграм-каналі

Перший тайм цієї гри команди провели обережно, залишивши усі події на другу її частину.

Активізація зустрічі розпочалася з вилучення Олександра Османа на 51-й хвилині матчу за другий «гірчичник».

Вже за три хвилини Лівий Берег реалізував більшість, правда зробив це після стандарту. Мар’ян Мисик подав із кутового, а Сілва Сідней ударом головою переправив м’яч у сітку.

Оболоні у складній ситуації відігратися також допоміг стандарт. На 65-й хвилині після ауту пробивав Руслан Черненко, однак його постріл у підсумку перетворився на асист для Ігоря Краснопіра, яким він чітко скористався.

Таким чином, Оболонь зберегла прописку в УПЛ.

2 червня. 16:00. Київ. Стадіон «Арена Лівий берег». Перехідні матчі за право грати в УПЛ

Лівий Берег – Оболонь – 1:1 (перша гра – 0:1)

Голи: Сідней, 54 – Краснопір, 65

Вилучення: Осман, 51