Верес і Епіцентр завершили останній перехідний матч за місце в УПЛ: який клуб гратиме в чемпіонаті України

598
Гравці Вереса та Епіцентра. Фото: УПЛ
У неділю, 2 червня, відбувся другий перехідний матч за право виступати в УПЛ у наступному сезоні, у якому Верес вдома обіграв Епіцентр (3:1). Цей результат після нічиєї (1:1) у гостьовому поєдинку дозволив рівнянам залишитися в еліті.

Верес здолав Епіцентр (3:1) в другому перехідному матчі за право виступати в УПЛ у кампанії 2024/25. Такий результат після нічиєї з рахунком 1:1 у першій зустрічі забезпечив команді з Рівного прописку у вищому дивізіоні на наступний сезон.

Господарі відкрили рахунок вже на сьомій хвилині матчу силами Миколи Гайдучика, який розстріляв ворота з меж штрафного майданчику, опинившись в потрібному місці в потрібний час після флангової подачі.

Добив суперника Верес у компенсований до першого тайму час. Спочатку Владислав Шарай реалізував вихід віч-на-віч з воротарем, скориставшись грубою помилкою оборони суперника, а потім дубль оформив Гайдучик, завершивши швидку атаку своєї команди.

В другому таймі на 89-й хвилині Епіцентр спромігся лише на один гол престижу силами Сергія Стеня.

2 червня. 17:00. Рівне. Стадіон «Авангард». Перехідні матчі за право грати в УПЛ

Верес – Епіцентр – 3:1 (перша гра – 1:1)

Голи: Гайдучик, 7, 45+5, Шарай, 45+2 – Стень, 89