Оболонь – Лівий берег: клуб УПЛ здобув непросту перемогу у стиковому матчі – результат дербі

451
У першому поєдинку плей-оф за місце в українській Прем’єр-лізі на сезон 2024/25 рр. Оболонь у київському дербі з мінімальним рахунком переграла Лівий берег (1:0).

Перший тайм дербі між Оболонню та Лівий берегом, яке вже охрестили київським дербі спальних районів, голами глядачів не потішив.

Найбільш реальну нагоду вперше змінити нулі на табло мав півзахисник «лелек» Андрій Співаков. Він класно замикав головою навіс від кутового прапорця, але «пивоварів» виручив їх наддосвідчений воротар Олександр Рибка.

Як виявилося згодом, це був єдиний удар в ствір воріт на дві команди за перші 45 хвилин!

А по перерві Оболонь все ж напрацювала на удар в площину воріт суперника, і він одразу ж трансформувався у гол. Затяжний розіграш кутового точним ударом завершив півзахисник Тарас Мороз.

👉Відео голу👈

Зрештою, точний удар Мороза так і став єдиним у напруженому столичному дербі, де було дуже багато боротьби й обмаль голів.

Перший стиковий матч за право виступати в УПЛ сезону 2023/24

Оболонь – Лівий Берег 1:0 (0:0)

Гол: Мороз, 53.

• Поєдинок-відповідь між Лівим Берегом та Оболонню пройде у неділю, 2 червня.
  • Лівий Берег фінішував на третьому місці у турнірній таблиці Першої ліги у чемпіонській групі.
  • Оболонь зайняла 14-ту позицію в підсумковій турнірній таблиці УПЛ.
  • В іншому стиковому матчі Верес розписав бойову нічию з Епіцентром (1:1).