Все вирішиться у другому матчі: Верес врятувався у стиковому поєдинку з першоліговим Епіцентром

311
Епіцентр – Верес. Фото: УПЛ
У середу, 29 травня, у Києві на стадіоні «Лівий берег» відбувся перший матч плей-оф за місце в УПЛ, у якому зіграли кам'янець-подільський Епіцентр і рівненський Верес (1:1).
  • Раніше Епіцентр і Верес грали одного раз у рамках 1/16 фіналу наприкінці серпня 2023 року. Тоді зустріч завершилася перемогою рівнян (3:1).
  • Головним арбітром майбутньої гри став 33-річний Віктор Копієвський із Кропивницького.
  • У судді немає досвіду проведення матчів за участю Епіцентра, тоді як із Вересом він перетинався десять разів – дві перемоги, чотири нічиї, чотири поразки.

Представник Першої ліги відкрив рахунок у цьому поєдинку. На 27-й хвилині Беженар на правому фланзі атаки забрав м'яч у Дахновського, після чого відскок підібрав Мороз і здалеку пробив у Вовченка, рикошет від якого відіграв Когута.

▶️ Відео голів матчу Епіцентр – Верес дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другому таймі Епіцентр не поступався Вересу ні у статистичних показниках, ні у якості гри. Але більш досвідчені рівняни зуміли зрівняти рахунок. На 80-й хвилині подача кутового з правого флангу від завершилась ударом головою від Гайдучика. Асист до свого активу додав Морозко.

У кінці зустрічі рівняни активно пішли вперед у надії вирвати перемогу, але фінальний свисток зафіксував нічию у грі Епіцентра та Вереса з рахунком 1:1.

Перший стиковий матч за право виступати в УПЛ сезону 2023/24

Епіцентр – Верес – 1:1

Голи: Мороз, 27 – Гайдучик, 80

• Матч-відповідь між Вересом та Епіцентром пройде у неділю, 2 червня.
  • Епіцентр фінішував на четвертому місці у турнірній таблиці Першої ліги у чемпіонській групі.