«Все може бути, але я про це нічого не знаю»: Насонов прокоментував новину про преміальні від Шахтаря

201
Олександр Насонов, фото: Google
Захисник черкаського ЛНЗ Олександр Насонов дав оцінку матчу 23-го туру УПЛ із Динамо, який завершився внічию 1:1.

Олександр Насонов прокоментував гру ЛНЗ із Динамо, який завершився внічию 1:1. Насонов похвалив голкіпера черкаського клубу.

«Добре, що в перші 10-15 хвилин гри, коли динамівці володіли перевагою, вони не реалізували свої гольові моменти. Тут хочу похвалити нашого голкіпера Євгена Кучеренка, який врятував нас кілька разів. Під завісу першого тайму ми забили господарям. Гол у роздягальню допоміг нам.

Насонов також прокоментував новину про те, що Шахтар платить преміальні суперникам Динамо.

«Багато говорять або натякають, що Шахтар возить преміальні всім суперникам Динамо? Все може бути, але я про це нічого не знаю. А так, було б добре», – зізнався Насонов в коментарі для SportArena.
  • Динамо посідає третю сходинку у таблиці, маючи 45 очок після 21 проведеного матчу. Від лідера Шахтаря кияни відстають на чотири пункти.
  • У наступному турі Динамо 13 квітня в гостях зіграє проти Олександрії.
  • ЛНЗ знаходиться на дев’ятому місці. У команди 26 очок після 23 зустрічей, 15 квітня ЛНЗ вдома прийме Верес.