Динамо зробило шалений «подарунок» Шахтарю: команда Шовковського втратила очки через жахливий ляп воротаря

1932
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
У понеділок, 8 квітня, Динамо не змогло вдома обіграти ЛНЗ (1:1) у рамках 23-го туру чемпіонату України. Кияни відпустили Шахтар у чемпіонських перегонах вже на чотири очки.

Динамо та ЛНЗ розписали мирову (1:1) у 23-му турі УПЛ.

Біло-сині зуміли забити швидкий гол вже на 15-й хвилині матчу. Владислав Ванат вивів Андрія Ярмоленка віч-на-віч із голкіпером, а той елегантним «парашутом» вразив ціль.

🔥Відео голу Ярмоленка🔥

Відігратися супернику допомогло саме Динамо. На 40-й хвилині після подачі із кутового Руслан Нещерет не зумів зафіксувати м’яч у рухах, що дозволило Хайдіну Саліху занести снаряд у порожні ворота.

🔥Відео голу ЛНЗ🔥

Протягом усього другого тайму Динамо, попри усі зусилля, так і не зуміло зламати ешелоновану оборону ЛНЗ.

8 квітня. 15:30. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

Динамо – ЛНЗ – 1:1

Голи: Ярмоленко, 15 – Саліху, 40