Шевченко збрехав? Журналіст повідомив нові деталі призначення суддів на матчі УПЛ

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
1767
4 голоси
Шевченко збрехав? Журналіст повідомив нові деталі призначення суддів на матчі УПЛ
Андрій Шевченко, фото: УАФ
Відомий журналіст Михайло Співаковський заявив, що Комітет арбітрів УАФ досі не впровадив жеребкування при призначенні суддів на матчі, що анонсувалося раніше.

Журналіст Михайло Співаковський повідомив, що Комітет арбітрів УАФ не впровадив жеребкування при призначенні суддів на ігри, хоча це й анонсувалося перед стартом другого кола УПЛ особисто головою органу Андрієм Шевченком.

«З того, що знаю я, ніякого рандомного призначення немає. Судді не призначаються жеребом. Будь-які арбітри вам підтвердять. Все відбувається, як було. Можливо, просто відповідальна людина змінилася».

Співаковський висловив обурення такою бездіяльністю відповідних структур.

«Це не означає, що це обов’язково дуже погано. Але нащо ви нам розповідаєте про інше? Ось в цьому питання. І взагалі, є така підозра, що такі директиви й напрямки в симпатіях суддівського корпусу теж трохи змінюються».

Також журналіст назвав один клуб, до якого змінилося ставлення суддівського корпусу після приходу нової влади до УАФ.

«До одних команд ставилися більш лояльно, зараз ми бачимо в другому колі ставляться менш лояльно. Це можна помітити, наприклад, по матчах Полісся. І є команди, до яких дуже рівно позитивно досі ставляться в суддівському корпусі», – сказав Співаковський у програмі YouTube-каналу «ТаТоТаке».

Що стосується іншої ініціативи УАФ про перевірку суддів на поліграфі, то журналіст підтвердив, що подібні дії ведуться. Арбітрам неофіційно натякнули, що в разі відмови, вони не будуть призначатися на матчі.

Наразі ведуться дискусії стосовно того, чи повести всіх рефері на детектор брехні масово в кінці сезону, чи їх перевірятимуть окремо після резонансних ігор.

  • Нагадаємо, що 25 січня на пост президента УАФ замість Андрія Павелка прийшов Андрій Шевченко;
  • 20 лютого головою Комітету арбітрів призначили Катерину Монзуль.