ЛНЗ та Металіст 1925 зіграли внічию у матчі УПЛ: обидві команди забили з пенальті

115
Гравці ЛНЗ та Металіста 1925, фото: Google
Сьогодні, 8 березня, у поєдинку 20-го туру української Прем'єр-ліги ЛНЗ зустрівся на виїзді проти Металіста 1925. Команди зіграли внічию.

У матчі 20-го туру УПЛ ЛНЗ та Металіст 1925 зіграли внічию.

Перший тайм матчу пройшов без голів. Рахунок у грі відкрив півзахисник ЛНЗ Сергій Рибалка, на 75-й хвилині він забив з пенальті, яке призначили через гру рукою Макисма Імерекову. Він у падінні головою намагався заблокувати удар, але м'яч від голови влучив у руку.

Металісту 1925 вдалося зрівняти на 86-й хвилині, Владлен Юрченко також реалізував пенальті після того, як Рибалка зіграв рукою у власному штрафному майданчику.

Для Металіста 1925 це перший набраний бал у весняній частині сезону УПЛ, взимку команду очолив Віктор Скрипник. Раніше команда програла Динамо (2:4) та Минаю (0:2).

Україна. Прем’єр-ліга, 20-й тур.

Металіст 1925 – ЛНЗ  1:1

Голи:  Юрченко, 86 (з пенальті) – Рибалка, 75 (з пенальті).

• Після нічиї з Металістом 1925 ЛНЗ займає дев'яту сходинку у турнірній таблиці УПЛ, набравши 24 бали. Харків'яни з 16-ма пунктами в доробку йдуть 13-ми.
  • У наступному турі ЛНЗ вдома зіграє проти Дніпра-1. Поєдинок заплановано на 12 березня. Початок гри о 13:00.
  • Металіст 1925 у наступному турі УПЛ прийматиме Рух. Матч відбудеться 16 березня і має розпочатися о 13:00.