Гармаш забив колишній команді у матчі з шістьма голами: як зіграли Металіст 1925 і Динамо

540
Металіст 1925 – Динамо. Фото: Facebook киян
У матчі 18-му турі чемпіонату України харківський Металіст 1925 приймав у формально домашньому поєдинку київське Динамо. Поєдинок завершився перемогою гостей.

Сьогодні, 25 лютого, відбувся матч 18-го туру УПЛ. Харківський Металіст 1925 у формально домашньому поєдинку поступився київському Динамо.

Перший тайм розпочався з голу Дениса Гармаша, який забив у ворота своєї колишньої команди.

Після забитого голу харків'яни сіли в оборону, проте перед перервою кияни зуміли зрівняти рахунок. Владислав Кабаєв забив свій другий м'яч за Динамо в УПЛ.

Друга половина зустрічі подарувала вболівальникам одразу чотири голи. На 62-й та 69-й хвилинах відзначилися Владислав Ванат та Віталій Буяльський відповідно.

Через три хвилини Раймонд Овусу зумів скоротити відставання у рахунку. Проте вже на 76-й Владислав Ванат оформив дубль та «поховав» шанси харків'ян бодай на нічию.

Голи можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Чемпіонат України. 18-й тур

Металіст 1925 – Динамо – 2:4

Голи: Гармаш, 5, Овусу, 72 – Кабаєв, 43, Ванат, 62, 76, Буяльський, 76

25 лютого. 15:30. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

• Харківський клуб програв свій шостий поєдинок УПЛ поспіль, а команда Шовковського продовжила свою переможну серію у чемпіонаті до п'яти ігор.
  • Поразка залишила Металіст 1925 на 12-му місці в турнірній таблиці з 15 очками в активі. У Динамо наразі 31 бал та п'яте місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Металіст 1925 зіграє на виїзді проти Миная. Гру заплановано на 2 березня. Початок о 13:00.
  • Динамо у той же день поміряється силами з Чорноморцем у домашній грі. Матч розпочнеться о 15:30.