Шахтар оголосив про створення нової команди: деталі революційного рішення

Віктор Глухенький Віктор Глухенький
327
0 голосів
Шахтар оголосив про створення нової команди: деталі революційного рішення
Ветеран ЗСУ та Данило Сікан. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Донецький Шахтар оголосив, що клуб розпочинає роботу з формування команди для людей з інвалідністю. Учасниками колективу стануть військові, які під час бойових дій отримали поранення та, як наслідок, ампутацію кінцівок.

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін повідомив, що його клуб вже працює над створенням команди для людей з інвалідністю.

Планується, що на першому етапі до команди увійдуть 20 гравців та наставник, які проводитимуть регулярні тренування в Києві та Щасливому (Київська область). 

«Українські воїни, які віддали своє здоров’я, захищаючи країну від ворога, сьогодні як ніхто потребують підтримки суспільства. За різними оцінками наразі в Україні близько 50 тисяч військовослужбовців мають ампутації через поранення. 

Шахтар – перший клуб УПЛ, який створює команду для військових з ампутаціями. Наше завдання – створити всі умови для того, щоб ці люди могли інтегруватися та повернутися, наскільки це можливо, до активного життя», – сказав Палкін в інтерв'ю клубній пресслужбі.

  • Набір футболістів і підготовка тренерів розпочнеться найближчим часом.
  • У майбутньому передбачена участь команди в змаганнях, у тому числі – європейських. 
  • Максимально повну інформацію щодо набору до команди людей з інвалідністю можна дізнатися на офіційному сайті донецького Шахтаря.