Розвесела поразка з п’ятьма голами: Шахтар провів феєричний другий матч за день

614
Футболісти Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
У суботу, 3 лютого, донецький Шахтар поступився боснійському Вележу (2:3) у товариському матчі на навчально-тренувальних зборах у Туреччині.

Шахтар програв Вележу (2:3) у своєму другому матчі за день у рамках зборів в Туреччині.

Перший гол «гірники» пропустили на 24-й хвилині від Гіоргі Гуліяшвілі. У наступній атаці Шахтар відігрався силами Віктора Цуканова. Він опинився у потрібному місці у потрібний час після відскоку м’яча, коли Мар’ян Швед вирішив сам обіграти усю оборону Вележа. Цуканов забив вже втретє на цих зборах.

На 43-й хвилині донеччани пропустили вдруге – відзначився Віто Чаїч. І знову ж таки практично одразу Шахтар зумів відігратися. Простріл до штрафного майданчика суперника від Педріньо замкнув Швед.

Вирвали перемогу представники Боснії і Герцеговини завдяки голу Нерміна Хаскича на 47-й хвилині протистояння.

Шахтар – Вележ – 2:3

Голи: Цуканов, 25, Швед, 45 – Гуліяшвілі, 24, Чаїч, 43, Хаскич, 47

• Вележ наразі займає третє місце у чемпіонаті Боснії і Герцеговини;
  • Зазначимо, що сьогодні вдень Шахтар поступився чеській команді Градец-Кралове (0:2);
  • Перша офіційна гра у підопічних Маріно Пушича у новому році запланована на 15 лютого. Шахтар «вдома» у Гамбурзі прийме Марсель у першому поєдинку стикових матчів Ліги Європи.