Козловський дав урок Поворознюку: Рух знищив Інгулець з непристойним рахунком

1014
4 голоси
Олександр Поворознюк. Фото: ФК Інгулець
Рух вдома розтрощив Інгулець (5:0) у рамках п’ятого туру чемпіонату України. Львів’яни шокували команду Василя Кобіна в другому таймі матчу.

Рух розгромив Інгулець (5:0) у п’ятому турі УПЛ.

В першому таймі господарі забили лише один гол на 14-й хвилині, коли на добиванні вдало зіграв Ярослав Карабін.

Відео всіх голів матчу

В другому таймі Рух за 14 хвилин відправив у ворота Інгульця аж чотири голи! Забив Ілля Квасниця з передачі Романа Дідика, потім дубль оформив Віталій Холод (асисти Ігор Краснопір та Остап Притула відповідно), а добив суперника Краснопір (гольовий пас Квасниця).