Олександрія шокувала Шахтар, оформивши камбек з 0:2: Філіппов зробив хет-трик у матчі з автоголом і пенальті

1072
5 голосів
В атаці Безерра. Фото: ФК Олександрія
У першому поєдинку четвертого туру української Прем’єр-ліги Олександрія створила камбек та переграла чинного чемпіона України донецький Шахтар (4:3).

Поєдинок в Олександрії свій статус центрального у турі виправдав цілком. Вже у першому таймі глядачі стали свідками чотирьох голів на будь-який смак.

Розпочалося для господарів поля все гірше не придумаєш: вже першу атаку Шахтаря ударом головою замкнув колишній гравець київського Динамо Артем Шабанов, який відзначився епічним автоголом.

▶️  Відео автогола Шабанова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

І не минуло й десяти хвилин, як той таки Шабанов допоміг Криськіву забити перший гол у сезоні. Саме від Артема м’яч зрикошетив так, що відбити його Георгій Єрмаков не зумів.

▶️  Відео голу Криськіва дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Однак, коли здалося, що Олександрія вже й мріяти про бодай нічию не може, хлопці Руслана Ротаня ще до перерви відповіли Шахтареві своїми двома результативними ударами.

Спершу відзначився Олександр Філіппов, згодом розкішний дальній удар вдався Івану Калюжному.

▶️  Відео голу Філіппова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

▶️  Відео голу Калюжного дивіться за ПОСИЛАННЯМ

А по перерві Олександрія і взагалі шокувала команду Маріно Пушича тим, що зуміла вийти вперед. За гру рукою Валерія Бондаря у власному штрафному майданчику голом з пенальті Шахтар покарав Філіппов.

▶️  Відео другого гола Філіппова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Та й це була не межа. Відчувши смак крові Олександрія кинулась добивати чинного чемпіона УПЛ і нестримний Філіппов, який вискочив віч-на-віч з Дмитром Різником, оформив хет-трик й остаточно добив Шахтар.

▶️  Відео третього гола Філіппова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Однак, відставання до мінімуму все ж скоротив Педріньо на п'ятій доданій хвилині.

Зауважимо, що Шахтар не пропускав чотири голи в УПЛ з 2016 року, коли Дніпро розтрощив «гірників» з рахунком 4:1.

Україна. Прем’єр-ліга

Олександрія – Шахтар 4:3 (2:2)

Голи: Філіппов, 37, 48, пен., 57, Калюжний, 41 – Шабанов, автогол, 16, Криськів, 25, Педріньо, 90 + 5.

• У наступному турі команда Руслана Ротаня також вдома прийматиме колос з Ковалівки. Поєдинок заплановано на 31 серпня, початок гри о 15:30.
  • Шахтар у турі номер п’ять на виїзді зіграє проти бронзового призера УПЛ Кривбасу. Матч у Кривому Розі пройде 1 вересня і розпочнеться о 18:00.

🔥Читайте також: Мілевський: «Просив у Судакова футболку, а він каже: «Після матчу з Олександрією вона тобі ще потрібна?»