ТЦК забрало футболіста Хуста: думки вболівальників на ситуацію розділились – огляд коментарів

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
142
1 голос
ТЦК забрало футболіста Хуста: думки вболівальників на ситуацію розділились – огляд коментарів
Микола Сираш. Фото: ФК Хуст
Напередодні, 7 травня, оборонця першолігового Хуста Миколу Сираша було затримано та доставлено до одного з ТЦК на Закарпатті. Його клуб вже звернувся до УАФ з проханням про допомогу, а новина завірусилася в мережі.

Ім’я захисника Хуста Миколи Сираша, яке донедавно було не надто відомим широкому загалу вітчизняних фанів, нині на вустах у всієї футбольної та навколофутбольної спільноти України.

Справа в тім, що нині гравець перебуває в ТЦК Хуста (чи іншого міста), куди потрапив одразу ж міського вокзалу, при цьому він навіть не отримав повістку.

Sport-express.ua промоніторив активність під новиною про мобілізацію Миколи Сираша й відібрав найцікавіші коментарі, де знайшлося місце дописам юристів, футболістів та пересічних вболівальників.

Підтримують дії ТЦК:

genpsi241: «Повністю підтримую ТЦК ! Працівники критичної інфраструктури не можуть отримати бронювання , кволі та куці не можуть отримати зняття з обліку , а тут здорова дилда і підняли шум типу не чіпайти бусінку».

alex_konstantinov_ich: «У нас футболісти недоторкані чи що? Якась зверхність до інших професій і людей відчувається. Щодо 25 років - там окремий закон був, він уже діє».

anton_orishkevych: «Правильно зробили, що забрали! Футболісти нічим не кращі, а в багатьох випадках і гірші за звичайних людей. Крім як копати м'яч, в голові пустота. Хай краще принесуть користь нашій країні на фронті, ніж в якійсь там лізі Закарпаття».

wknd08: «Зараз якесь теля напише що Зіну чи Мудрика мають так само мобілізувати».

snagornyuk: «Чим футболіст відрізняється від простого робочого класу , чи просто хлопця з села ? В країні йде війна , ми або воюємо , або граємо у футбол в не зрозумілих республіках».

Стали на бік Сираша:

evgeniy_piquessi: «А це вже Європа?».

vladislavtepesofficial: «Буває. В одеському ТЦК вже декілька місяців нормально так функціонує катівня, і нічого».

tarik__nes: «Футбольна штурмова».

alla: «Це не законні дії і їх потрібно засуджувати!!! Хустське ТЦК це дно!».

alinochka_bossia: «Співчуваю».

Скандальну ситуацію довкола Сираша вже прокоментував головний тренер Хуста Володимир Циткін в ексклюзивному інтерв'ю нашому сайту.

Сираш став не першим професійний футболістом, якого силоміць хочуть відправити на війну. Наприклад, колишній півзахисник Інгульця Микола Стеценко в інтерв’ю нашим колегам з сайту «Український футбол» розповів свою історію мобілізації і те, як йому пропонували відкупитися.

  • Микола Сираш є вихованцем Зірки з Кропивницького. Поточний сезон він розпочав у складі Чернігова, але взимку перебрався до Хуста.
  • В поточному сезоні оборонець провів 25 поєдинків у всіх офіційних турнірах (за Хуст та Чернігів): без результативних дій.