Леоненко: «Я – Феррарі, а Мілевський – Деу Ланос. Я – марсіанин, а він – працівник метро»

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
2073
9 голосів
Леоненко: «Я – Феррарі, а Мілевський – Деу Ланос. Я – марсіанин, а він – працівник метро»
Леоненко і Мілевський. Колаж: Sport-express.ua
Колишній нападник Динамо та збірної України Віктор Леоненко ексклюзивно для сайту Sport-express.ua висловився про Артема Мілевського та Артема Довбика.

У команді ветеранів Віктора Леоненка довгий час грає Олександра Алієв. Нам стало цікаво, а чому там немає Артема Мілевського, який нещодавно став футболістом команди медіа-ліги Ignis.

З цим питанням до Віктора Леоненка звернувся редактор сайту Sport-express.ua Андрій Піскун, але, як завжди у нас трапляється, ми поговорили не тільки про це.

«Я не розумію, чому Артем образився на Алієва. Навіть голуби знали, що Мілевський пив»

– Вікторе Євгеновичу, у вашій команді ветеранів грає Олександр Алієв, а не пробували покликати його кента Артема Мілевського?

– Я пропонував Артему зіграти за нас, ще коли вони були друзями з Алієвим, але він відмовився. Можливо, засоромився або злякався. Це зараз він грає десь у медіа-лізі. Бачив, що він матюкається, але тут я його підтримаю, адже матюкаються дуже багато людей. 

Алієв і Мілевський зараз посварилися. Ви на чиєму боці?

– Звичайно, на боці мого друга Алієва. Я не розумію, чому Артем на нього образився. Навіть голуби знали, що Мілевський пив. Тим більше, Хацкевич раніше сказав, що побачив Артема на прощальному матчі Селезньова, і він був схожий на істоту. 

До того ж сам Мілевський неодноразово публікував фото і відео, де було видно його стан. Які можуть бути претензії до Алієва?

Олександр Алієв та Артем Мілевський. Фото: Google

– Ви готові помирити кентів?

– Я вам що, сваха? Якщо вони самі не захочуть помиритися, я нічим не зможу допомогти. Вони самі мають до цього прийти.

– Хто має зробити перший крок: Алієв чи Мілевський?

– Звичайно, Мілевському треба зробити перший крок, Алієв тут точно не винен. Артем має просто вибачитися, але все залежить від того, наскільки буде впертим мій друг [Алієв] – пробачить він чи ні.

«Я чи Блохін? Блохін – номер 1. Олег Володимирович у футболі – це Гагарін»

– А давайте порівняємо вас із Мілевським. Ви забивали Спартаку, і він забивав Спартаку. Цікаво ж, що ви думаєте.

– Я забивав Спартаку і вся країна потім пила, а Мілевський забивав Спартаку і ніхто уваги на це не звернув. Тому що там грали іноземці, це був уже не той Спартак. Ось у чому різниця. Коли я забив Спартаку, то почали пити навіть непитущі й ті, хто не вболівав за Динамо. Я зробив свято для країни. 

Це як порівняти, коли Динамо Лобановського обіграло Барселону, і зараз – коли Барселону тільки ледачий не обігрує. Як і Баварію, втім. Баварія хоч і в півфіналі Ліги чемпіонів, але подивіться, хто її обігрує в Бундеслізі. 

Баварія зараз – як Динамо. Один в один! Зараз Баварія, як і Динамо, друга в чемпіонаті, при чому з таким величезним відставанням від Байєра, що й уявити було неможливо. 

👉Інтерв’ю Мілевського читати👈

– Ну добре, спитаю прямо, хто крутіший: Леоненко чи Мілевський?

– Я тут навіть скромничати не буду. Я вмію у футболі все. Мені пощастило мати дуже швидкий ривок, плюс удар з обох ніг, прекрасно бачив поле, і головою я грав дуже добре. Мілевський чіплявся за м'яч і добре бачив поле, але дуже багато падав. А тепер порівняйте: хто з нас кращий?

– Я хочу почути вашу відповідь.

– Нехай люди вирішують, але я думаю, що Артем навіть близько зі мною не стоїть. Мілевський любить Феррарі, тому наведу таке порівняння. Я – Феррарі, а Артем – Деу Ланос. Я – марсіанин, а він – працівник метро. Навіть порівняно з Саленком, а про Блохіна я взагалі мовчу.

– А якщо вас із Блохіним порівняти?

– Блохін – номер 1. Олег Володимирович у футболі – це Гагарін. 

«Якщо Довбик топ, то він повинен грати в Реалі або Манчестер Сіті, тому що туди хокеїсти не потрапляють»

– Хочу закінчити нашу розмову Артемом Довбиком. Ви його нерідко критикували, але зараз він лідирує в гонці бомбардирів Ла Ліги, забив Барселоні. Може, похвалите нарешті?

– Я його вітаю, але хочу, щоб він думав, що далі буде ще складніше. Іноді пишуть «топ», а може так виявитися, що не топ. Для мене топ – це той, хто з нічого забиває в кожній грі й тягне команду кілька сезонів поспіль. Ось коли Довбик буде так тягнути серйозний клуб, а не Жирону, тоді й поговоримо. Я, чесно, дуже радий за Довбика, але далі йому буде ще складніше. 

Артем – гравець збірної. Давайте подивимося, що він покаже на Євро-2024. Якщо він топ, то він буде тягнути нашу команду. Тоді я сам скажу йому, що він топ і коштує дуже дорого.

Артем Довбик. Фото: ФК Жирона

– Довбику залишилося забити чотири голи, щоб повторити рекорд результативності Шевченка за сезон. Яка ваша думка, Довбик може стати другим Шевченком?

– Треба зробити паузу майстра, тому що Довбик поки що не грав у великому клубі. А Шева тягнув гранд – Мілан, і в нього були дуже серйозні партнери і дуже багато щастя. Я маю на увазі те, що він забивав дуже багато фартових голів, як, наприклад, Філімонову і в «дев'ятки» з ауту Ювентусу. 

– Довбиком цікавиться Атлетіко. Це топ-клуб для вас?

– Топ-клубів зараз тільки два – це Реал і Манчестер Сіті.  Якщо Довбик топ, то Атлетіко має щось виграти, щоб його запрошувати. Якщо Атлетіко нічого не виграє, то нехай Артем сидить і далі в Жироні. Який сенс тоді переходити? 

Ось чому Фоден топ? Тому що він сам вирішує результати матчів, з нічого створюючи голи. Якщо Довбик топ, то він повинен грати в Реалі або Манчестер Сіті, тому що туди хокеїсти не потрапляють. Все просто.