Шахтар не дає жодної надії Динамо: «гірники» синхронно з киянами здобули виїзну перемогу в УПЛ

136
Гравці Шахтаря. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
У суботу, 27 квітня, Шахтар в гостях розгромив ЛНЗ (3:0) у рамках 26-го туру чемпіонату України. «Гірники» зберегли відрив від Динамо у чотири очки.

Шахтар розгромив ЛНЗ (3:0) у 26-му турі УПЛ.

«Гірники» досить довго не могли пройти через насичену оборону суперника, однак на 40-й хвилині Данило Сікан ударом головою переправив м’яч у сітку після навісної передачі від Кевіна.

Шахтар подвоїв свою перевагу на 63-й хвилині. Марлон Гомес, який вимушено з’явився на полі на дев’ятій хвилині через пошкодження Артема Бондаренка, обікрав захисника та віддав пас фактично на порожні ворота Георгію Судакову – той не схибив.

Відео всіх голів Шахтаря у ворота ЛНЗ дивіться за посиланням

Крапку у матчі на 90+2-й хвилині власним голом поставив Егіналду, який з'явився на заміну на 66-й хвилині.

27 квітня. 15:30. Черкаси. Центральний стадіон

ЛНЗ – Шахтар – 0:3

Голи: Сікан, 40, Судаков, 63, Егіналду, 90+2

• Шахтар посідає першу сходинку в УПЛ, маючи в активі 61 очко після 25 зіграних матчів. Команда випереджає найближчого переслідувача Динамо, яке сьогодні здолало Дніпро-1 (2:1), на чотири пункти;