Динамо вирвало перемогу над Дніпром-1 на останніх хвилинах матчу: відео розкішного асисту Супряги

307
Дніпро-1 – Динамо. Фото: Google
У матчі 26-го туру чемпіонату України дніпровський Дніпро-1 приймав у домашньому поєдинку київське Динамо. Поєдинок завершився мінімальною перемогою гостей.

Сьогодні, 27 квітня, відбувся матч 26-го туру УПЛ. Дніпровський Дніпро-1 у домашньому поєдинку поступився київському Динамо.

Перший тайм пройшов за рівної гри, проте дніпряни зуміли перед перервою відкрити рахунок – Гуцуляк скористався невдалими діями захисту киян.

Друга половина зустрічі була за киянами, які намагалися зрівняти рахунок. Вийшло доволі швидко – на 49-й хвилині Кабаєв відзначився у ворота Дніпра-1.

На 88-й Олександр Тимчик залишив київську команду у меншості, отримавши пряму червону.

Однак Динамо знайшло в собі сили та вирвало перемогу на 90+1-й хвилині завдяки голу Ваната, якому асистував Супряга.

Голи можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Чемпіонат України. 26-й тур

Дніпро-1 – Динамо – 1:2

Голи: Гуцуляк, 43 – Кабаєв, 49, Ванат, 90+1

28 квітня. 13:00. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена»

• Поразка залишила Дніпро-1 на четвертому місці в турнірній таблиці з 44 очками в активі. У Динамо наразі 57 балів та друге місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України дніпряни зіграють у домашньому поєдинку проти Кривбаса. Гру заплановано на 6 травня. Початок о 13:00.
  • Динамо посеред тижня зіграє перенесену гру із Вересом. Матч розпочнеться на 1 травня о 15:30.
  • 5 травня кияни зіграють домашній поєдинок проти Колоса. Старт гри заплановано на 15:30.