Він виявився дорогим для Динамо: гендиректор Чорноморця нецензурно прокоментував новину про трансфер захисника
![Він виявився дорогим для Динамо: гендиректор Чорноморця нецензурно прокоментував новину про трансфер захисника](https://sport-express.ua/img/news/UPL/Chornomorets/salyk_2012.webp)
Генеральний директор Чорноморця Анатолій Місюра прокоментував чутки ЗМІ про інтерес до захисника команди Володимира Салюка із боку шведського Хаммарбю.
Гендиректор Чорноморця Анатолій Місюра у коментарі сайту «Український футбол» висловився щодо інформації про інтерес від Хаммарбю до захисника Володимира Салюка.
Телеграм-канал Zorya Londonsk повідомив, що начебто шведський клуб пропонує за таланта близько 600 тисяч євро, але одесити хочуть більше.
Функціонер спростував дану інформацію.
«Не хочу хамити, але, знаєте, відповім так – на заборі теж написано ***. Поторкаєш, а воно не відповідає дійсності: або бетон, або дерево, інколи метал. Не знаю, де ви таку херню прочитали».
За словами Місюри, пропозицій по Салюку не було.
«Ніяких запитів Чорноморець по Салюку не отримував», – заявив менеджер.
- Зазначимо, що 21-річний Салюк в цьому сезоні провів за Чорноморець 20 матчів;
- Його контракт із клубом спливає влітку 2025 року. Трансфермаркт оцінює футболіста у 700 тисяч євро;
- На початку цього сезону Салюком цікавилося Динамо, але кияни відмовилися від даного варіанту. За інформацією ЗМІ, клаусула у контракті гравця складає один мільйон євро.