«Ці гравці дорожчі й не сильніші за наших»: джерело розповіло, як Динамо шукає підсилення на проблемну позицію

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
449
0 голосів
«Ці гравці дорожчі й не сильніші за наших»: джерело розповіло, як Динамо шукає підсилення на проблемну позицію
Мірча Луческу та гравці Динамо перед тренуванням в Бухаресті. Фото: ФК Динамо
Журналіст Михайло Співаковський розповів, що робота селекційного відділу Динамо кипить, але кандидатури центрального захисника постійно не підходять, то Мірчі Луческу, то Ігорю Суркісу.

Михайло Співаковський, як і кожен, хто пильно стежить за іграми київського Динамо, впевнений, що Мірчі Луческу терміново потрібно латати дірку в центрі захисту своєї команди.

Однак, біда в тому, що ті з кандидатів, хто хоче перейти до Динамо не підходять клубу, а ті кого б в Києві хотів бачити Мірча Луческу, самі не виявляють жодного бажанням їхати до столиці України, яку майже щоденно кошмарять російські ракети та шахеди. 

«Динамо потрібен центральний захисник, але досвідчений. В Україні таких немає. Тобто є Логінов, Сваток, Імереков, але це ж не рівень Динамо. І вони кажуть: «Добре, давайте Драговича». Але він не поїде. 

Динамо повертається до молодих зірок того самого молодіжного Євро. Але Таловєров коштує 2 мільйони, а Салюк – 1 мільйон. І вони кажуть: «Та ні, ці гравці дорожчі й не сильніші за наших», – розповів Співаковський в ефірі ТаТоТаке.

  • В новому сезоні української Прем'єр-ліги Динамо провело дві гри: перемогли Минай (4:1) та в столичному дербі подужали Оболонь (4:2).