Кривбас і Оболонь закрили 20 тур УПЛ багатостраждальним матчем: Вернидуб реабілітувався за розгром від Шахтаря

123
Бортьба за м'яч у матчі Кривбас – Оболонь. Фото: ФК Кривбас
У суботу, 9 березня, Кривбас обіграв Оболонь (1:0) у матчі 20-го туру чемпіонату України. Безвиграшна серія «пивоварів» в УПЛ сягнула дев’яти матчів.

Кривбас на своєму полі здолав Оболонь (1:0) у рамках 20-го туру УПЛ після нищівної гостьової поразки від Шахтаря (2:5) у минулій грі.

⚽️ Відео голу Кривбасу у ворота Оболоні дивіться у нашому телеграм-каналі

Єдиний гол у матчі на 57-й хвилині провів Денис Кузик. Новачок команди Бандейра взяв гру на себе та віддав тонку передачу у штрафний майданчик на Кузика, а той вразив дальній кут воріт Оболоні.

На 54-й хвилині гру було перервано через повітряну тривогу. Тому підопічні Юрія Вернидуба забили фактично через три хвилини після повернення на поле.

9 березня. 18:00. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»

Кривбас – Оболонь – 1:0

Гол: Кузик, 57

• Після цього матчу Кривбас посідає другу сходинку у таблиці. В активі команди 40 очок. Наступну гру підопічні Юрія Вернидуба проведуть вдома проти Колоса 16 березня;