«Ми не награли на перемогу»: Шовковський прокоментував втрату очок у грі з Вересом

318
Олександр Шовковський, фото, Динамо
Головний тренер Динамо Олександр Шовковський прокоментував нічию з Вересом (1:1) у 20-му турі УПЛ. Кияни втратили перемогу на останніх хвилинах.

Шовковський прокоментував нічию Динамо з Вересом. Динамо мало шанси здобути сьому перемогу поспіль, якби не пенальті наприкінці гри.

«Завжди дуже неприємно втрачати на останніх хвилинах залікові бали. Але це футбол. Ми не награли на перемогу. Були моменти, могли реалізовувати, але побачив у суперника бажання більше, ніж у нас. Додати більше нічого.

Весняний футбол складний. Команди фізично всі готові. Ми програли багато боротьби, а щоб перемагати в таких матчах – треба бути сконцентрованішими, сильнішими. Є певні проблеми. На жаль, наша лава запасних була дуже невеликою. Особливо в середині поля. Є травмовані, дискваліфіковані», – сказав Шовковський в коментарі для УПЛ ТБ.

• У Динамо наразі 35 балів та третє місце у турнірній таблиці УПЛ.
  • У наступному матчі чемпіонату України Динамо зіграє вдома проти Зорі. Гру заплановано на 12 березня. Початок о 15:30.