Динамо не змогло продовжити переможну серію в УПЛ до семи матчів: як закінчилася гра з Вересом

606
Микола Шапаренко та Михайло Шестаков, фото: УПЛ
У матчі 20-го туру чемпіонату України київське Динамо на виїзді зіграло проти Вереса. Поєдинок завершився нічиєю.

Сьогодні, 7 березня, відбувся матч 20-го туру УПЛ. Київське Динамо не змогло обіграти рівненський Верес.

Перша половина пройшла за домінування киян, які змогли відкрити рахунок вже на шостій хвилині поєдинку. Відзначився півзахисник киян Назар Волошин.

Для Волошина цей гол став п'ятим у цьому сезоні УПЛ, востаннє він відзначався 7 грудня у матчі проти Металіста 1925 (4:2), тоді Назар зробив дубль.

У другому таймі все йшло до перемоги Динамо, але на останній компенсованій хвилині у ворота киян призначили пенальті. Марко Мрвалєвич його реалізував та зрівняв рахунок.

Динамо при Олександрі Шовковському мало шанси здобути сьому перемогу поспіль, якби не пенальті.

Обидва голи можна подивитися в нашому телеграм-каналі

Чемпіонат України. 20-й тур

Верес – Динамо – 1:1

Гол: Волошин, 6, – Мрвалєвич, 90+8 (з пенальті).

7 березня. Рівне, стадіон Авангард.

• Нічия залишила Верес на 15-му місці в турнірній таблиці з 13 очками в активі. У Динамо наразі 35 балів та третє місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Динамо зіграє вдома проти Зорі. Гру заплановано на 12 березня. Початок о 15:30.
  • Верес 17 березня поміряється силами з Чорноморцем на виїзді. Матч розпочнеться о 15:30.