Дніпро-1 обіграв Оболонь та очолив УПЛ: Філіппов продовжує гонку за лідером рейтингу бомбардирів

209
Олександр Філіппов. Фото: СК Дніпро-1
У першому недільному поєдинку 19-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 на виїзді зумів переграти київську Оболонь (1:0). Перемогу спортклубівцяв подарував результативний удар Олександра Філіппова.

Не зважаючи на статус гостей, саме Дніпро-1 у першому таймі гри проти Оболоні діяв дуже по-господарськи.

Не можна сказати, що перевага команди Юрія Максимова була тотальною, але спортклубівці за всіма головними статистичними показниками були попереду і мова цифр перевтілилася в гол на 37-й хвилині.

Найкращий бомбардир Дніпра-1 Олександр Філіппов був найспритніший у штрафному Оболоні після подачі кутового і скориставшись неузгодженістю дій захисників «пивоварів», все ж протиснув м’яча за спину Назарію Федорівському з пари метрів.

• Для Філіппова цей гол став сьомим у поточному сезоні.  Тепер Олександр ділить друге місце у списку найкращих бомбардирів з Олегом Кожушком (Кривбас), Віталієм Буяльським (Динамо) та Андрієм Штогріним (Чорноморець).
  • Лідером у списку найкращих снайперів залишається форвард Динамо Владислав Ванат, який має дев'ять голів у доробку.

У таймі номер два глядачі на «Оболонь Арені» голів не побачили. Дніпряни та «пивовари» спромоглися завдати лише один удар в ствір воріт на двох.

▶️  Відео голу Олександра Філіппова у ворота Оболоні дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга, 19-й тур

Оболонь – Дніпро-1 0:1 (0:1)

Гол: Філоппов, 37.

• Після перемоги над Оболонню Дніпро-1 скочив на першу сходинку у турнірній таблиці української Прем’єр-ліги. Відрив від Кривбаса складає один пункт, але команда Юрія Вернидуба свою гру 19-го туру проти Шахтаря ще не провела. Вона буде зіграна також сьогодні, 3 березня. Початок гри о 18:00.
  • Оболонь свою турнірну локацію не змінила. Кияни з 15-ма пунктами в доробку йдуть 14-ми.
  • У наступному турі Дніпро-1 вдома прийматиме львівський Рух. Поєдинок заплановано на 8 березня. Початок гри о 13:00.
  • Оболонь у турі номер 20 на виїзді зіграє проти Кривбаса. Матч відбудеться 9 березня і має розпочатися о 18:00.