Ворскла перемогла Верес завдяки дублю Мякушко: клуб з Рівного зазнав третьої поразки поспіль

126
Сергій Мякушко та гравці Вереса, фото: УПЛ
У суботу, 2 березня, Ворскла у домашньому матчі перемогла Верес (2:1) у рамках 19-го туру чемпіонату України.

Полтавська Ворскла у 19-му турі чемпіонату України зустрілася з Вересом.

Верес відкрив рахунок у матчі на 41-й хвилині завдяки голу чорногорського форварда Марко Мрвальєвича.

Полтавці відповіли одразу після перерви. Сергій Мякушко відзначився голом на 48-й хвилині завдяки асисту Ігоря Пердути.

На 81-й хвилині Мякушко зробив дубль та приніс своїй команді першу перемогу після зимової перерви. Для Вереса це третя поразка поспіль в УПЛ.

Всі голи можна подивитися в нашому телеграм-каналі.

УПЛ, 19-й тур.

Ворскла – Верес 2:1

Голи: Мякушко, 48, 81 – Мрвальєвич, 41.

• В минулому матчі з Зорею перервалася шестиматчева безпрограшна серія Ворскли в УПЛ (чотири нічиї, дві перемоги). Верес у 18-му турі поступився Колосу вдома.
  • Ворскла розташовується на сьомій позиції. Полтавці набрали 26 балів у 19 іграх. Ворскла 9 березня зіграє проти Чорноморця на виїзді. Поєдинок розпочнеться о 13:00.
  • Верес наразі йде 15-м в УПЛ, набравши 12 очок. Команда випереджає останній Минай на два бали, але ужгородці мають гру у запасі.
  • В наступному турі Верес зустрінеться з Динамо вдома, гра пройде 7 березня о 18:00.