Зоря почала підійматися з дна УПЛ: луганська команда завершила перший матч 2024 року

358
Футболісти Зорі. Фото: ФК Зоря
У понеділок, 26 лютого, Зоря у домашньому матчі обіграла Ворсклу (1:0) у рамках 18-го туру чемпіонату України. Героєм поєдинку став дебютант луганців Яков Башич.

Луганська Зоря здолала полтавську Ворсклу (1:0) у 18-му турі чемпіонату України.

Єдиний гол у матчі на 37-й хвилині на власний рахунок записав Яков Башич. Дебютант Зорі забив ударом головою у падінні після подачі із кутового, коли на нього скинув м’яч Едуардо Герреро.

Відео голу Башича і вилучення Крупського

Довести зустріч до перемоги підопічним Юрія Коваля допоміг захисник Ворскли Ілля Крупський, який на 70-й хвилині був вилучений із поля за грубий фол проти Дениса Антюха.

26 лютого. 13:00. Житомир. Центральний міський стадіон «Полісся»

• Зоря свою наступну гру проведе в гостях проти Олександрії 3 березня. Старт матчу – о 15:30 за Києвом;
  • Ворскла 2 березня вдома прийме Верес. Поєдинок розпочнеться о 15:30 за київським часом.