Передасист Циганкова та дубль конкурента Довбика: Жирона з яскравою перемогою вийшла в 1/4 Кубка Іспанії

729
Віктор Циганков та Ренді Нтека. Фото: Google
У поєдинку 1/8 фіналу Кубка Іспанії впевнено розібралася з мадридським Райо Вальєкано (3:1). Українці Довбик та Циганков свою персональну статистику не покращили. Віктор відзначився лише передасистом, Артем просидів увесь матч в запасі.

Зігнали злість після гри з Альмерією (0:0), відірвавшись на Райо Вальєкано.

Мова про рівень зарядженості та результат гри Жирони у Кубку Іспанії після дуже прикрої нічиє у Ла Лізі на вікенді.

Команда Мічела Санчеса навіть без Артема Довбика, який розпочав матч проти Райо на лаві запасних, вже за перші 26 хвилин гри, відвантажила у ворота опонентів три голи.

І в одному з них, першому, взяв участь Віктор Циганков: український вінгер протягнув м’яч своїм флангом, віддав на Порту, а той на Крістіана Стуані – уругваєць не схибив.

А за чотири хвилини потому, прямий конкурент за місце в старті Артема Довбика Стуані, розкішно, паненкою, забив пенальті, мов колись Артем Мілевський у ворота збірної Швейцарії на ЧМ-2002.

▶️  Відео голу Крістіана Стуані з передасисту Віктора Циганкова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У таймі номер два темп гри значно впав і вибухового вінгера Циганкова Мічел Санчес із гри на 60-й хвилині зняв, зважаючи, що Віктор не так давно лише відновився після травми, а попереду багато важливих матчів.

Кубок Іспанії. 1/8 фіналу

Жирона – Райо Вальєкано 3:1 (3:1)

Гол: Стуані, 15, 19, пен., Блінд, 26 – Нтека, 36.

На попередніх стадіях Кубка Іспанії Жирона:

Жирона лише вдруге у своїй історії вийшла до 1/4 фіналу Кубка Іспанії.

Нагадаємо, що на внутрішній арені Жирона після 20-ти турів посідає перший щабель в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. Червоно-білі випереджають Реал на одне очко, але мадридська команда має гру в запасі.

• У наступному турі Циганков, Довбик та компанія вдома прийматимуть Севілью. Поєдинок заплановано на 21 січня. Початок гри о 22:00.
  • Віктор Циганков у поточному сезоні провів за Жирону 18 матчів в усіх офіційних турнірах: три голи, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 25 мільйонів євро.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 19 поєдинків: 11 голів, шість результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 28 мільйонів євро.