Жирона пробилася в 1/32 Кубка Іспанії: Циганков та Довбик допомогли обіграти команду четвертого дивізіону

476
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
У середу, 1 листопада, Жирона українців Віктора Циганкова та Артема Довбика в гостях протистояла Сан-Роке (2:1) в рамках 1/64 фіналу Кубка Іспанії. Червоно-білі здобули важку перемогу над представником з четвертого дивізіону.

Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика в гостях обіграла Сан-Роке (2:1) в 1/64 фіналу Кубка Іспанії.

Циганков зі старту провів на полі 75 хвилин. Після його заміни в гру із лави запасних увійшов Довбик.

Жирона, попри статус абсолютного фаворита, змога відкрити рахунок у матчі лише в другому таймі. З передачі Арнау Мартінеса відзначився Валері.

Несподівано вже за три хвилини господарі змогли відігратися силами Мохамеда Міззіана.

Жирона вирвала перемогу на 90+8-й хвилині завдяки голу Савіо, завдяки асисту Довбика.

Сан-Роке – Жирона – 1:2

Голи: Міззіан, 51 – Валері, 48, Савіо, 90+8

• Циганков в цьому сезоні провів за Жирону десять матчів, у яких відзначився одним голом та одним асистом;
  • На рахунку Довбика 12 поєдинків (п’ять голів, три результативні передачі);
  • Найближчий свій поєдинок Жирона проведе 4 листопада в гостях проти Осасуни в рамках 12-го туру першості Іспанії.