Жирона зіграла внічию з останньою командою Ла Ліги: Циганков повернувся на поле після травми

493
Артем Довбик та Віктор Циганков, фото: Google
Сьогодні, 14 січня, відбувся матч 19-го туру Ла Ліги між Жироною та Альмерією.

Жирона зіграла внічию 0:0 з останньою командою Ла Ліги.

Український форвард Жирони Артем Довбик вийшов у стартовому складі Жирони. Віктор Циганков залишився у запасі, нещодавно півзахисник відновився після пошкодження.

Циганков вийшов з лави запасних на 57-й хвилині замість Яна Коуту. Циганков пропустив останні чотири поєдинки Жирони через травму ноги. Востаннє 26-річний українець виходив на поле ще 10 грудня у матчі з Барселоною (4:2).

На 67-й хвилині замість Довбика на поле вийшов Крістіан Стуані.

На 80-й хвилині гри Жирона залишилася у меншості, Алеіш Гарсія отримав пряму червону картку.

Ла Ліга, 20-й тур.

Альмерія – Жирона – 0:0

14 січня. Альмерія, Power Horse Stadium.

• Жирона після цієї нічиї вийшла на перше місце у таблиці, набравши 49 очок. У Реала 48 балів та матч у запасі.
  • В наступному турі Ла Ліги Жирона прийматиме вдома Севілью. Матч пройде 21 січня.
  • Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 18 поєдинків: 11 голів, шість результативних передач.
  • Циганков у цьому сезоні провів за Жирону 16 матчів в усіх турнірах: три голи, три результативні передачі.