Кубок України, результати всіх матчів 1/16 фіналу: Маріуполь і Вікторія прибрали із турніру представників УПЛ

2542
Кубок України. Фото: УАФ
В першому матчі 1/16 фіналу Кубка України одеський Чорноморець в поєдинку, що розтягнувся на 120 хвилин, на виїзді здолав першоліговий Лівий берег (2:1). Головною сенсацією стало фіаско Колоса, який в серії пенальті поступився Маріуполю, а також поразка ЛНЗ в протистоянні з сумською Вікторією.

Перший поєдинок 1/16 фіналу Кубка України відбувся в Києві. І хоч в обідню днину сонце смалило нещадно, але футболісти і Лівого Берега, і Чорноморця демонстрували досить змістовну гру з чималою кількістю небезпечних моментів, два з яких трансформувалися в голи.

Спершу відзначилися гості: дебютний гол в цьому сезоні до свого активу записав Орест Кузик.

Однак піти на перерву маючи перевагу одеситам не вдалося: Андрій Якимів своїм точним ударом відновив рівний рахунок на табло.

Втомлені сонцем футболісти дещо збавили оберти в таймі номер два, що зрозуміло, тож гра плавно добігла до того, що перейшла в два додаткові екстра-тайми, де фортуна посміхнулась гостям, білосніжними зубами нігерійського легіонера Чорноморця Самсона Ієде.

Новачок Чорноморця, замкнув подачу з лівого флангу головою, і вдруге поспіль вирвав перемогу для свого клубу. Вихідними Ієде розписався у воротах київського Динамо (3:2).