Динамо вперше програло в УПЛ цього сезону: Чорноморець шокував команду Луческу в матчі з п’ятьма голами і вилученням

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
737
В одному з центральних поєдинків четвертого туру української Прем’єр-ліги, що відбувся в Одесі, місцевий Чорноморець у видовищній перестрілці переміг київське Динамо 3:2.

Спека заважає лише тим, хто грати не хоче. Доведено гравцями Динамо та Чорномррця, які за спеки в понад 30 градусів навіть у затінку, видали запальний матч в Одесі.

На 13-й хвилині мав виводити Динамо вперед Ванат: геніальну передачу на Владислава, парашутом, віддав Андрій Ярмоленко, але удар форварда киян прийняла на себе хрестовина воріт. Тут би Чорноморець і прихопити, але...

Микола Шапаренко та Віталій Буяльський вчора певно дивилися гру Верес – Ворскла і вирішили перевершити фейл туру від Чеснакова та Ісаєнка. Кияни влатували незрозумілу перепасовку в штрафній, чим вдало скористався Артур Авагімян. Півзахисник підхопив м’яч на межі штрафної і немов у більярді увігнав його від штанги за спину Нещерету. Руслане, з дебютною грою в сезоні тебе.

Шапаренко міг спокутувати свою провину у захисті на 41-й хвилині у нападі: Назар Волошин віддав розрізний пас, Микола зблизився з Олексієм Шевченко, але обвести голкіпера і влучити в кут, не зміг.

Ще один момент до перерви мав Ванат, цього разу його удар потягнув Шевченко. Що таке не щастить і як з цим боротися, так і читалося на обличчі Влада.

Натомість по перерві, Динамо прорвало: Ярмоленко і Сидорчук ледь не зубами вигризли м’яч на боковій лінії і розігнали атаку, яку впідсумку акцентованим ударом з лівої завершив капітан Динамо.

Та тішилися кияни дуже мало: атаку «моряків» ударом від власних воріт розпочав Шевченко, а центральний захисник Динамо Максим Дячук на пару з Олександром Сиротом вже вкотре в новому сезоні, м’яко кажучи, припустилися помилки. Андрій Штогрін вирвався на один на один з Нещеретом і з другої спроби пробив його.

Знову зрівняв рахунок для Динамо Сидорчук: Сергій метрів з 14 без шансів для Шевченка пробив повз нього, після чудового пасу Ваната. Крик радості динамівця було чути певно аж на Привозі. Ще б пак,pа увесь минулий сезон він не забив жодного голу.

Далі була ще червона Сироті (цікаво, що йому ще потрібно ще зробити, щоб його відправили кудись в оренду?), кілька небезпечник атак Ярмоленка і компанії, але не було голів. У ворота Чорноморця.

Натомість хлопці Григорчука, на першій хвилині доданого часу втретє засмутили Нещерета і повторили результат минулого сезону, коли в травні Чорноморець обіграв Динамо в Києві з таким же рахунком 3:2.

Чорноморець (Одеса) – Динамо (Київ) 3:2 (1:0)

Голи: Авагімян, 20, Штогрін, 53, Ієде, 90+1 – Ярмоленко, 48, Сидорчук, 61.

• В наступному турі команда Мірчі Луческу зіграє проти полтавської Ворскли. Гру заплановано на 16 вересня.
  • Чорноморець в п’ятому турі УПЛ поїде в гості до Полтави, де зіграє проти місцевої Ворскли. Гра відбудеться 27 серпня.
  • На тижні команда Романа Григорчука також проведе виїзний поєдинок 1/16 фіналу Кубка України проти київського Лівого Берега. Поєдинок заплановано на 23 серпня.