Перша сенсація 1/16 Кубку України: Маріуполь пройшов Колос завдяки серії пенальті

518
МСК Маріуполь - Колос. Фото: скрін трансляції
ФСК Маріуполь став автором першої сенсації 1/16 Кубку України. Першоліговий клуб здобув перемогу у серії пенальті в матчі проти ковалівського Колоса.
ФСК Маріуполь пройшов Колос завдяки серії пенальті та вийшов до 1/8 розіграшу Кубка України.

Цей поєдинок 1/16 фіналу Кубка України відбувся у Борисполі. Маріуполь, що виступає у Першій лізі, приймав представника УПЛ – ковалівський Колос.

Рахунок у матчі відкрив нападник господарів Ілля Зубков, проте вже за вісім хвилин Антон Салабай зрівняв рахунок. Основний час зустрічі завершився нічиєю 1:1.

У другому таймі команди голів не забили, тому матч перейшов у овертайм. У додатковий час Мілько та Літюк відзначились за Колос та Маріуполь відповідно – 2:2. У серії пенальті фортуна посміхнулася номінальним господарям.

Кубок України

1/16 фіналу

ФСК Маріуполь –  Колос – 2:2 (5:4 по пенальті)

Голи: Зубков, 21, Літюк 115 – Салабай, 29, Мілько, 115+3.

• Востаннє до цього сезону Кубок України було розіграно у кампанії 2020/2021. У фіналі київське Динамо перемогло Зорю з рахунком 1:0.
  • Сезон 2021/22 було перервано на стадії 1/4 фіналу через повномасштабну війну.
  • Команди, що посіли 1-8 місця у минулому сезоні УПЛ, почнуть свій шлях у турнірі з 1/8 фіналу.