ЛНЗ залишає Кубок України: черкаська команда поступилася клубу Першої ліги

171
Минай – ЛНЗ, фото з відкритих джерел
Вікторія з Сум, яка виступає у Першій лізі, здобула перемогу над командою УПЛ ЛНЗ у Кубку України. Вікторія вийшла до 1/8 турніру.

Вікторія (Суми) змогла перемогти ЛНЗ та вийти у 1/8 фіналу Кубка України. Черкаська команда, яка грає в УПЛ, залишила турнір.

Єдиний гол у матчі забив лівий півзахисник Вікторіі Богдан Мишенко. Він відзначився на 13-й хвилині гри. Початок другого тайму було затримано більше ніж на півгодини через повітряну тривогу.

Кубок України

1/16 фіналу

ЛНЗ – Вікторія – 0:1

Голи: Мишенко, 13.

• Команди, що посіли 1-8 місця у минулому сезоні УПЛ, почнуть свій шлях у турнірі з 1/8 фіналу. Базовий день матчів наступної стадії – 27 вересня.
  • Востаннє до цього сезону Кубок України було розіграно у кампанії 2020/2021. Тоді у фіналі київське Динамо перемогло Зорю з рахунком 1:0. У сезоні 2021/22 турнір було перервано на стадії 1/4 фіналу через початок повномасштабної війни.
  • Кияни разом з Шахтарем утримують першість за кількістю виграних Кубків України – 13. Володарями кубка також були Чорноморець (1992, 1993-1994), Ворскла (2008-2009) та Таврія (2009-2010).