«Луческу, як і Калитвинцев, не міг прийти туди, куди його не запрошували»: Денисов жорстко відповів Звєрову

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
10977
0 голосів
«Луческу, як і Калитвинцев, не міг прийти туди, куди його не запрошували»: Денисов жорстко відповів Звєрову
Олександр Денисов, фото: ФК Полісся
Директор з медіа, маркетингу та спонсорства Полісся Олександр Денисов ексклюзивно для sport-express.ua прокоментував заяву журналіста Володимира Звєрова.

Володимир Звєров в ефірі своєї авторської програми на YouTube сказав, що Полісся не організувало прес-конференцію для Мірчі Луческу після матчу УПЛ. За словами журналіста, у житомирського клубу просто немає такого приміщення на стадіоні.

Sport-express.ua зв’язався з директором з медіа, маркетингу та спонсорства Полісся Олександром Денисовим, щоб дізнатись, наскільки інформація Звєрова відповідає дійсності.

«Прес-зал у нас є в офісному приміщенні стадіону. Але під час війни післяматчеві прес-конференції не є обов’язковими. Полісся дотримується регламенту і кожного разу організовує післяматчеві флеш-інтерв’ю з гравцями та тренерами, тому ми нічого не порушуємо», – сказав Денисов. 

Окремо функціонер зупинився на словах Звєрова про Луческу.

«Полісся не проводить післяматчеві прес-конференції під час війни, як і багато інших клубів. Тому Луческу, як і Калитвинцев, не міг прийти туди, куди його не запрошували», – підсумував Денисов.