Динамо програло Поліссю: в матчі з п’ятьма голами було показано дві червоні картки

675
Полісся – Динамо. Фото: ФК Полісся
У п’ятницю, 6 жовтня, Полісся вдома обіграло Динамо (3:2) у домашньому поєдинку десятого туру чемпіонату України. Підопічні Юрія Калитвинцева змогли в меншості вирвати перемогу.

Полісся обіграло Динамо (3:2) у матчі десятого туру УПЛ.

Рахунок у грі вже на четвертій хвилині відкрив Віталій Буяльський. Він вразив ворота з меж штрафної площі суперника після красивої передачі п’ятою від Назара Волошина.

Полісся відповіло вже на 15-й хвилині. Борис Крушинський отримав передачу від Богдана Кушніренка забив гол ударом із середньої відстані.

На 50-й хвилині Динамо вдруге вийшло вперед з пенальті. Покарання було призначене за фол Євгена Морозка. Удар чітко виконав Віталій Буяльський.

▶️ Відео всіх голів матчу Полісся Динамо

На 57-й хвилині зустрічі Морозко вдруге підвів власну команду, бо отримав вилучення за друге попередження. На цей раз гравець порушив правила у центрі поля.

Попри усі негаразди, Полісся на 64-й хвилині зрівняло рахунок ще раз. Після подачі з кутового голом відзначився Пилип Будківський, який за дві хвилини до цього вийшов на заміну. Асист на рахунку Кушніренка.

На 70-й хвилині господарі несподівано змогли вирвати перемогу. Артем Козак скористався сумбуром захисту Динамо після флангового прострілу та розстріляв ворота.

На 90+3-й хвилині пряме вилучення отримав Олександр Караваєв. Він прямою ногою зіграв в обличчя Артему Смолякову.

Полісся – Динамо – 3:2

Голи: Крушинський, 15, Будківський, 64, Козак, 70 – Буяльський, 4, 50 (пен.)

Вилучення: Морозко, 57 – Караваєв, 90+3

6 жовтня. 15:00. Житомир. Стадіон «Полісся»

• Динамо перервало свою триматчеву переможну серію в УПЛ;
  • Кияни продовжили свою гольову серію в чемпіонаті України до 19 матчів (48 голів);
  • Полісся вийшло на перше місце в турнірній таблиці УПЛ та має у своєму активі 19 набраних очок після десяти зіграних матчів;
  • Динамо посідає п’яту сходинку із 15 очками після семи проведених зустрічей;
  • Наступний матч житомиряни проведуть в гостях проти Ворскли 22 жовтня. Динамо у цей же день вдома прийме Дніпро-1.