Олександрія драматично вибила Рух з Кубку України: долю матчу вирішив автогол Сапуги на останніх секундах

1251
Рух проти Олександрії. Фото: Google
Сьогодні, 26 вересня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України, у якому львівський Рух приймав Олександрію. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь команди Руслана Ротаня.
  • Для Руху це була друга гра у нинішньому розіграші Кубка України. До цього львів’яни обіграли представника Другої ліги України – Скалу 1911 з рахунком 2:0.
  • Олександрія проходила стадію 1/8 фіналу Кубка України п’ять разів, а сьогодні – шостий.
  • В останніх шести матчах УПЛ команда Руслана Ротаня чотири рази програла та двічі зіграла внічию.
  • Між собою команди провели п'ять матчів і всі в чемпіонаті України. На рахунку Руху одна перемога, а решта зустрічей закінчувалася внічию.

Обидві команди з різним настроєм підходили до сьогоднішнього поєдинку. Рух зумів зіграти у нічию з Шахтарем – 1:1, а Олександрія розгромно поступилася Чорноморцю – 1:5.

У першій половині матчу активніше діяла Олександрія. Підопічні Руслана Ротаня гостріше атакували, а на 38-й хвилині удар Андрейчука прийняла на себе стійка воріт суперника.

Перші 45 хвилин поєдинку завершилися у нічию, 0:0.

На старті другої половини поєдинку небезпечно пробивав Мисик, але голкіпер Олександрії зіграв надійно. Через десять хвилин сходу пробивав Лях, але і тут Єрмаков продемонстрував якісну гру.

Під кінець поєдинку все активніше почав атакувати Рух, але вирвати перемогу зуміла все ж таки команда Ротаня.

У доданий арбітром час Сапуга зрізав м’яч у власні ворота після подачі Калитвинцева.

▶️ Відео автоголу Сапуги у матчі Руху та Олександрії дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Кубок України, 1/8 фіналу

Рух – Олександрія – 0:1

Голи: Сапуга (аг), 90+5

Стадіон імені Богдана Маркевича, Винники.

• Наступний матч Олександрія проведе у чемпіонаті України проти київського Динамо. Гра запланована на 1 жовтня.
  • Рух того ж дня зіграє проти криворізького Кривбасу.