Чорноморець вийшов на друге місце в УПЛ: команда Григорчука приголомшила Олександрію

912
У матчі восьмого туру УПЛ Олександрія прийняла Чорноморець. Команда Руслана Ротаня розгромно поступилася вдома 1:5.

Чорноморець розгромно переміг Олексанрію у матчі восьмого туру УПЛ.

Команда Григорчука забила чотири рази вже у першому таймі. Олександрії вдалося відіграти один м'яч у другому таймі, але згодом команда Ротаня пропустила вп'яте.

Олександрія вже шостий матч поспіль не знає смаку перемог в УПЛ. Команда залишилась на десятій позиції у турнірній таблиці із вісьмома очками.

Одеський клуб в минулому турі перервав серію із двох поразок в УПЛ, а сьогодні здобув другу перемогу поспіль. Ця перемога дозволила Чорноморцю піднятися на друге місце у турнірній таблиці, набравши 15 очок.

Українська Прем'єр-ліга. Восьмий тур.

Олександрія – Чорноморець – 1:5

Голи: А.Кравченко, 72 - Єрмаков, 11, Штогрін, 18, Кузик, 30, Бойчук, 45, Хадіда, 77.

Олександрія: М.Шевченко, А.Кравченко, Савченко, Ковалець, Микитишин, Сігеєв, Ернандес, Кулаковський, Білошевський, Джевані, Копина.

Чорноморець: Варакута, Єрмаков, Гучек, Путря, Брагару, Васильєв, Кузик, Дада, Штогрін, Ієде, Бойчук.

• У наступному турі чемпіонату України Чорноморець зіграє у домашньому поєдинку проти Зорі. Гру заплановано на 30 вересня.
  • Олександрія також 30 вересня поміряється силами з Динамо на виїзді.