Битва новачків УПЛ: Полісся вирвало перемогу в Оболоні, забивши два голи в більшості у компенсований час

620
Полісся проти Оболоні. Фото: УПЛ
У матчі шостого туру чемпіонату України житомирське Полісся на своєму стадіоні приймало київську Оболонь. Поєдинок завершився перемогою команди Юрія Калитвинцева з рахунком 2:0.
  • Полісся та Оболонь на рівні УПЛ між собою ще не зустрічалися.
  • Всього в історії команди провели сім матчів. На рахунку у Полісся одна перемога, також одна гра завершилася внічию, Оболонь виграла в п'яти поєдинках. Різниця м'ячів - 12:4 на користь «пивоварів».

Обидві команди активно почали матч, але до небезпечних моментів справа не дійшла і перший тайм завершився у нульову нічию.

Статистика першого тайму (всі критерії на користь Оболоні):

• володіння м’ячом: 52% на 48%
  • удари по воротам: 3 проти 2
  • удари в отвір воріт: 1 проти 0

У другому таймі житомирський колектив перехопив ініціативу та частіше за суперника пробивав по воротам, але ніяк не міг забити.

На 75-ту хвилину перевага команди Юрія Калитвинцева у володінні м’ячем (саме у другому таймі) стала тотальною – 82% проти 18% у киян.

На 90+7 хвилині господарі поля отримали право на пробиття пенальті, а у гостей червону картку отримав Мороз. Вирок арбітра результативно виконав Грицук.

Пройшло кілька хвилин і житомирська команда збільшила свою перевагу. Гол на свій рахунок записав Козак

Фінальний свисток зіфіксував перемогу Полісся над Оболонню з рахунком 2:0.

УПЛ

Шостий тур

Полісся — Оболонь — 2:0

Голи: Грицук, (пен) 90+7, Козак, 90+8

• Житомирська команда з дванадцятьмя очками піднялося на друге місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Оболонь  з п’ятьма балами в активі йде на 12-й сходинці.
  • У наступному турі Полісся в гостях зіграє проти одеського Чорноморця. Гра запланована на 16 вересня.
  • Оболонь того ж дня поміряється силами з донецьким Шахтарем.