Збірна України – чемпіон Золотої Євроліги! Наша команда у фіналі здолала Хорватію

5106
Гравці збірної України. Фото: Google
У неділю, 16 червня, збірна України з волейболу провела поєдинок з національною командою Хорватії в рамках фіналу Золотої Євроліги. Перемогу у турнірі вибороли наші хлопці з рахунком 3:1.

У хорватському Осієку у фіналі Золотої Євроліги господарі арени приймали національну команду України.

Як проходив матч збірних Хорватії та України

• Перший сет завершився перемогою наших суперників – 25:23.
  • Але у другому періоді ігрового часу українці зібралися та виграли з рахунком 25:19.
  • Третій проміжок фіналу був найнапруженішим і титанічними зусиллями синьо-жовті тріумфували – 28:26.
  • Українці зуміли виграти і четвертий сет та весь матч загалом.

Золота Євроліга, фінал

Хорватія – Україна – 1:3 (25:23, 19:25, 26:28, 19:25)

Відзначимо, що у матчі за третє місце Золотої Євроліги Чехія обіграла Естонію з рахунком 3:2.

• У четвертому сезоні поспіль українці увійшли до топ-4 збірних Золотої Євроліги. Двічі за цей період – у 2021 та 2023 роках – наші хлопці діставалися фіналу.
  • Вихід до фіналу цього турніру гарантував нашим хлопцям потрапляння до списку учасників Кубку претендентів-2024.
  • Суперником синьо-жовтих у чвертьфіналі змагань стане збірна Чилі, яку наші хлопці обіграли 3:0 за сетами у битві за третє місце в сезоні-2023.
  • На минулорічному розіграші Кубка претендентів наша команда стала бронзовою призеркою.