Відомі усі учасники Кубка претендентів з волейболу: хто став суперником збірної України у чвертьфіналі турніру

1424
Збірна України з волейболу. Фото: Google
Вчора, 15 червня, збірна України з волейболу вийшла до фіналу Золотої Євроліги та гарантувала собі участь у Кубку претендентів. Відомі всі вісім учасників турніру.

Збірна України вчора, 15 червня, здобула перемогу над чехами у півфіналі Золотої Євроліги з рахунком 3:0 та пробилися у фінал і Кубок претендентів-2024.

• Бельгія – пройшла за світовим рейтингом

Суперником синьо-жовтих у чвертьфіналі змагань стане збірна Чилі, яку наші хлопці обіграли 3:0 за сетами у битві за третє місце в сезоні-2023.

Остаточна сітка Кубка претендентів-2024 буде сформована після завершення матчів Золотої Євроліги та оновлення світових рейтингів завтра, 17 червня.

• Збірна України проведе свій другий розіграш Кубка претендентів. У 2023 році Україна та Туреччина пройшли на турнір як фіналісти Золотої Євроліги.
  • На минулорічному розіграші Кубка наша команда стала бронзовою призеркою.