Збірна України перемогла Чехію і вийшла у фінал Золотої Євроліги: відомий суперник у вирішальному матчі

4086
Гравці збірної України. Фото: Google
Національна чоловіча збірна України здобула перемогу над чехами у півфіналі Золотої Євроліги з рахунком 3:0 та пробилися у фінал і Кубок претендентів-2024.
  • До півфіналу вийшло чотири збірні, які зайняли перші три місця в основній сітці Золотої Євроліги. Першими стали тут хорвати, другими – чехи, третя позиція була у збірної України, а замкнули топ-4 естонці.
  • У групі українці поступилася суперникам з Чехії в чотирьох сетах (1:3).

Збірна України впевнено обіграла Чехію з рахунком 3:0 та вийшла до фіналу Золотої Євроліги.

Як проходив матч збірних України та Чехії

• Наші хлопці прагнули взяти реванш за поразку у групі і у напруженій боротьбі зуміли виграти перший сет – 26:24.
  • Другий період наші хлопці виграли ще впевненіше – 25:16.
  • Третій тайм також завершився на користь синьо-жовтих, які вийшли до фіналу Золотої Євроліги.

Золота Євроліга, півфінал

Чехія – Україна – 0:3 (24:26, 16:25, 19:25)

• У вирішальному матчі українці зустрінуться з хорватами, які у першому півфінальному поєдинку здолали Естонію з рахунком 3:2.
  • Фінал Золотої Євроліги-2024 відбудеться 16 червня в хорватському Осієку. Цього ж дня Естонія та Чехія зійдуться у битві за третє місце.
  • Національні команди Хорватії та України здобули путівки на Кубок претендентів. Це турнір, в якому розігруватиметься одне місце у Лізі націй (найпрестижніший комерційний турнір збірних)на наступний сезон.
  • У четвертому сезоні поспіль українці увійшли до топ-4 збірних Золотої Євроліги. Двічі за цей період – у 2021 та 2023 роках – наші хлопці діставалися фіналу.