Українські гімнасти здобули нагороди на Кубку світу зі спортивної гімнастики: Ковтун виграв золоту медаль

205
Ілля Ковтун, фото: Google
Українські гімнасти Ілля Ковтун та Олег Верняєв здобули нагороди на Кубку світу зі спортивної гімнастики. Ковтун завоював золоту медаль у вправах на паралельних брусах.

Ковтун та Верняєв знову здобули нагороди на Кубку світу зі спортивної гімнастики.

У вправах на паралельних брусах Ковтун завоював золоту медаль. Він набрав 15,266 бала. Ковтун на одну десяту випередив ще одного українця Олега Верняева, який здобув срібну нагороду.

Етап КС пройшов у німецькому Котбусі. Минулого тижня Ковтун здобув золото у паралельних брусах на КС в Каїрі, а Верняєв завоював срібло.

• Також раніше Назар Чепурний також здобув срібну медаль в опорному стрибку. 21-річний спортсмен з Черкас, який є бронзовим призером останнього чемпіонату світу в цьому виді програми, отримав оцінку за два стрибки – 14.899.
  • Український дзюдоїст Артем Лесюк прокоментував допуск МОК російських та білоруських спортсменів до Олімпіади-2024 у нейтральному статусі.