Українці вдало виступили на КС зі спортивної гімнастики: Чепурний, Ковтун та Верняєв виграли по одній медалі

338
Назар Чепурний, фото: Google
Збірна України здобула три нагороди на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходить в єгипетському Каїрі.

Подвійним для України виявився п'єдестал пошани у вправах на паралельних брусах: Ілля Ковтун святкував перемогу, а Олег Верняєв здобув срібну нагороду.

Віце-чемпіон світу в багатоборстві Ковтун, який наприкінці минулого року переніс операцію, виборов золоту медаль з сумою балів 15.600.

Олімпійський чемпіон Верняєв, який пропустив кілька років виступів черед допінговий скандал, став срібним призером із результатом 15,230.

Назар Чепурний також здобув срібну медаль в опорному стрибку. 21-річний спортсмен з Черкас, який є бронзовим призером останнього чемпіонату світу в цьому виді програми, отримав оцінку за два стрибки – 14.899.

• Невдало для України завершився змагальний день на чемпіонаті Європи з боротьби, що триває на килимах у Румунії. Михайлов, Сагалюк та Мчелідзе програли на ранніх стадіях, а Керимов у сутичці за бронзу.
  • Жіноча збірна України з боротьби посіла перше місце у медальному заліку на Євро-2024, здобувши шість нагород.