Вистачило шести медалей: збірна України вдруге поспіль посіла перше місце командного заліку чемпіонату Європи

1622
Тетяна Сова-Ріжко. Фото: UWW
Збірна України посіла перше місце у командному заліку на чемпіонаті Європи-2024 у жіночій боротьбі, вигравши шість медалей. Єдине золото вирвала Ірина Коляденко.

Жіноча збірна України з боротьби посіла перше місце у медальному заліку на Євро-2024, здобувши шість нагород.

Українські борчині виграли одне золото, три срібла та дві бронзи. Синьо-жовті за кількістю золотих медалей поступились Туреччині, яка виграла три головні нагороди, однак стали лідерками за набраними очками – 147.

Усі медалі України на Євро-2024 з жіночої боротьби

• Золото: Ірина Коляденко (до 65 кг);
  • Срібло: Аліна Філіпович (до 59 кг), Тетяна Сова-Ріжко (до 68 кг), Анастасія Шустова (до 76 кг);
  • Бронза: Соломія Винник (до 57 кг), Юлія Ткач-Остапчук (до 62 кг).

Командний залік Євро-2024 з жіночої боротьби: топ-5

1. Україна – 147 очок;
  2. Туреччина – 142;
  3. Румунія – 101;
  4. Азербайджан – 83;
  5. Болгарія – 77.

Зазначимо, що збірна України вдруге поспіль та у восьме загалом виграла командний залік чемпіонату Європи з жіночої боротьби.