Невдалий день для України на чемпіонаті Європи з боротьби: як виступили наші співвітчизники

699
Каміль Керимов. Фото: Google
Невдало для України завершився змагальний день на чемпіонаті Європи з боротьби, що триває на килимах у Румунії. Михайлов, Сагалюк та Мчелідзе програли на ранніх стадіях, а Керимов у сутичці за бронзу.

Не вистачило дещиці. Український борець Каміль Керимов програв бронзовий фінал у вазі до 57 кг.

Наш співвітчизник у рівній боротьбі поступився азербайджанцю Ісламу Базарганову з рахунком 8:10.

Інші українці лише розпочинали свої виступи на першості Старого світу, проте лише троє змогли зберегти свої шанси на медалі.

Василь Михайлов (86 кг), Денис Сагалюк (92 кг) та Муразі Мчелідзе (125 кг) поступилися на ранніх стадіях змагань, але завдяки їхнім кривдникам, що змогли вийти до фіналу, отримали право виступити у втішніх сутичках завтра.

Для Валентина Блясецького (61 кг) та Вадима Куриленка (74 кг) змагання завершилася.

Нагадаємо, що жіноча збірна України з боротьби посіла перше місце у медальному заліку на Євро-2024, здобувши шість нагород.

• Українські борчині виграли одне золото, три срібла та дві бронзи.
  • Наші дівчата за кількістю золотих медалей поступились Туреччині, яка виграла три головні нагороди, однак стали лідерками за набраними очками – 147.