Збірна України знищила Китай на чемпіонаті світу з шаленим рахунком: турнірна таблиця перед матчем з Іспанією

26137
14 голосів
Гравці збірної України з хокею. Фото: ФХУ
У вівторок, 30 квітня, чоловіча національна збірна України з хокею розгромила Китай (9:0) на чемпіонаті світу-2024 у дивізіоні IВ. Синьо-жовті йдуть по турніру з максимумом очок, ще ні разу не пропустивши.

Збірна України з хокею розбила команду Китаю (9:0) в третьому турі чемпіонаті світу-2024 у дивізіоні IВ.

Вже у стартовому періоді наша команда виправдала статус фаворита, закинувши чотири шайби. Автори: Ігор Мережко (Олексій Ворона + Євген Фадєєв), Олександер Пересунько (Олексій Дахновський + Пилип Пангелов-Юлдашев), Пангелов-Юлдашев (Дахновський + Фадєєв) та Ворона у більшості (Мережко + Вадим Мазур).

В другому періоді українці ще двічі засмутили суперника завдяки Віталію Ляльці та дублю Пересунька (Мазур + Мережко).

У третьому періоді синьо-жовті додали три шайби: дубль у більшості оформив Лялька (Гліб Кривошапкін + Пангелов-Юлдашев), відзначився Андрій Денискін (Іван Сисак + Фадєєв) та також дубль на власний рахунок записав Мережко (Віктор Захаров).

Хокей. Чемпіонат світу. Дивізіон IВ. Вільнюс (Литва). Третій тур

Україна – Китай – 9:0

Шайби: Мережко, 02:08, 57:46 Пересунько, 09:46, 27:04, Пангелов-Юлдашев, 11:33, Ворона, 13:18, Лялька, 23:38, 42:11, Денискін, 51:06

Вже у середу Україна розбила Іспанію – 6:1 (0:0, 1:1, 3:0).

Турнірна таблиця

• В перших двох турах Україна обіграла Естонію (8:0) та Нідерланди (4:0);
  • В п'ятницю, 3 травня, наша команда зіграє проти Литви. Гра розпочнеться о 19:30 за Києвом;
  • В дивізіон IА вийде лише переможець групи. Остання команда вилетить в дивізіон IIА.