Збірна України стартувала на чемпіонаті світу з феєричного розгрому 8:0: команда очолила турнірну таблицю

14266
7 голосів
Гравці збірної України з хокею. Фото: ФХУ
У суботу, 27 квітня, чоловіча національна збірна України з хокею стартувала на чемпіонаті світу-2024 у дивізіоні IВ розгромною перемогою над Естонією (8:0).

Збірна України з хокею розбила команду Естонії (8:0) в першому турі чемпіонаті світу-2024 у дивізіоні IВ.

За підсумками стартового періоду наша команда вела лише в одну шайбу завдяки Александеру Пересуньку (Євген Ратушний + Вадим Мазур).

В другому періоді українці почали збільшувати відрив. Спочатку більшість реалізував Станіслав Садовиков (Віктор Захаров + Віталій Лялька), потім відзначилися Андрій Денискін (Ратушний + Євген Фадєєв) та Даниїл Трахт (Пересунько + Пилип Пангелов-Юлдашев).

В третьому періоді синьо-жовті на куражі добивали суперника. Забивали: Гліб Кривошапкін (Олексій Ворона + Олексій Янішевський), Ігор Мережко (Пересунько + Всеволод Толстушко), Денискін (Янішевський) та Фелікс Морозов (Садовиков).

Хокей. Чемпіонат світу. Дивізіон IВ. Вільнюс (Литва). Перший тур

Естонія – Україна – 0:8

Шайби: Пересунько, 11:44, Садовиков, 21:36, Денискін, 21:47, 54:58, Трахт, 25:27, Кривошапкін, 47:24, Мережко, 52:41, Морозов, 55:55

Вже у неділю Україна розгромила Нідерланди – 4:0 (2:0, 1:0, 1:0).

Турнірна таблиця

• Наступним суперником України стане збірна Китаю. Поєдинок буде зіграно у вівторок, 30 квітня. Гра розпочнеться о 12:30 за київським часом.
  • У дивізіон IА вийде лише переможець групи. Остання команда вилетить в дивізіон IIА.