Україна здобула найважчу перемогу на ЧС-2024: результат матчу проти Іспанії

22940
13 голосів
Радість гравців збірної України. Фото: ФХУ
У своєму четвертому поєдинку на чемпіонаті світу в дивізіоні IВ національна збірна України на характері переграла команду Іспанії (6:1) та зберегла за собою перше місце в секстеті перед заключним туром.

Розгромивши збірні Китаю (9:0), Нідерландів (4:0) і Естонії (8:0), українці, схоже, трохи розслабилися. Інакше пояснити їх гру в першій половині гри проти Іспанії важко.

Перший період підопічні Дмитра Христча завершили насухо, а в другому і взагалі першими пропустили від одного з аутсайдерів секстету. Шокував Україну першою пропущеною шайбою на чемпіонату світу Гастон Гонсалес.

Однак, ще до другої перерви Динаїл Трахт, рахунок зрівняв, а по перерві, де Христич точно пояснив міцним слівцем хлопцям, що так далі грати не годится, наші співвітчизники зібралися та вирвали перемогу у впертих піренейців.

Шайбами за синьо-жовтих відзначилися Станіслав Садовиков (дубль), Гліб Кривошапкін, Віктор Захаров та Трахт. Даниїл своїм другим точним кидком встановив остаточні цифри на табло.

Хокей. Чемпіонат світу. Дивізіон IВ. Вільнюс (Литва). Другий тур

Україна – Іспанія – 6:1 (0:0, 1:1, 5:0)

Шайби:

• 0:1 – Гонсалес (Де Боніла, Карбонель), більшість. 23:13.
  • 1:1 – Трахт (Пересунько), 36:13.
  • 2:1 – Садовиков (Денискін, Лялька), більшість. 43:28.
  • 3:1 – Кривошапкін (Дахновський, Денискін). 45:12.
  • 4:1 – Захаров (Бородай, Дахновський). 49:25.
  • 5:1 – Садовиков (Фадєєв, Лялька), більшість. 51:12.
  • 6:1 – Трахт (Пересунько, Мережко). 57:31.

Окрім України та Іспанії, сьогодні в нашій групі також зіграють:

• Естонія – Нідерланди (16:00)
  • Китай – Литва (19:30)

Наступним суперником України стане збірна-господарка турніру Литва.

• Поєдинок проти балтійців буде зіграно в п’ятницю, 3 травня.
  • Гра розпочнеться о 19:30 за київським часом.
  • У дивізіон IА вийде лише переможець групи. Остання команда вилетить в дивізіон IIА.